2737
2734

خانما تولدم چند روز پیش بود و همسرم اینجا نبود

این اولین تولد بعد از ازدواجمون بود

همسرم برای کادو بهم پول داده اما الان دوست دارم باهم بریم بیرون و از این کیک های کوچولو بگیریم 

این آخر هفته همسرم میاد. به نظرتون بهش بگم که اینطوری دوست دارم؟

من تو گفتن خواسته هام مشکل دارم. از این ترس دارم که قبول نکنه و ضایع بشم، یا از طرفی پررو به نظر برسم که خودم بگم تولدم چطور باشه.

به نظرتون چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواسته هاتو همیشه یکبار بیان کن

هر چند من خودم باشم ترجیح میدم منتظر بشم ببینم طرف چجور ارزش قائل میشه 

کاری که طرف کنه رو بیشتر ترجیح میدم تا اینکه من بگم و اونجام بده (برای مناسبا و اینجور چیزا)

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2731
خواسته هاتو همیشه یکبار بیان کن هر چند من خودم باشم ترجیح میدم منتظر بشم ببینم طرف چجور ارز ...

عزیزم آخه خودش ازم پرسید چیکار کنیم و ... اون تایم پیش هم نبودیم و من گفتم بذاریم یه وقت دیگه

الان که میاد احتمال داره ازم بپرسه و...

عزیزم آخه خودش ازم پرسید چیکار کنیم و ... اون تایم پیش هم نبودیم و من گفتم بذاریم یه وقت دیگه ال ...

پس بگو بریم کیک کوچولو بگیریم دوتایی بخوریم

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2740

اولا که ازدواجت رو بهت تبریک میگم 

دوما خوشحالم دکتری هم شرکت کردی 

من اولین تولدم همسرم برد رستوران و گل و هدیه داد.. 

از اونجایی ک همسرت دست و دلباز هست اگر کاری هم نکنه یعنی بلد نیست یا به ذهنش نرسیده یا فکر کرده دیگه رد شده اون تاریخ 

من جای تو باشم خودم کیک میخرم وقتی اومد خوشگل میکنم و بهش میگم من عاشق جشن تولدم منتظر شدم تو هم باشی جشن بگیرم و کیک ببرم و اولین تولدم باهم عکس داشته‌ باشیم🥰 

با این کار تولد سال‌های دیگه رو یهش یاد دادی و خودتم ب خاطر کیک کوچیک نکردی ... 

اولا که ازدواجت رو بهت تبریک میگم  دوما خوشحالم دکتری هم شرکت کردی  من اولین تولدم همسرم ...

عزیییزم ازتون ممنونم بابت راهنمایی و تبریک هاتون☺️♥️

ترانه جونم ای کاش تایم خواستگاری و آشنایی اینا بیشتر باهاتون صحبت میکردم همسرم نسبت به خواستگارهای قبلی خیلی بهتره اما بازم یه چیزهایی هست که اذیتم میکنه 

برای اون خواستگارم که بهم گفته بودین ما فقط بهم وابسته عاطفی شدیم و مناسب هم نیستیم رو الان درک میکنم

اون تایم نمیدونم چرا اصلا چشمم نمیدین 

الانم میترسم یه نشونه هایی توی رابطه مون باشه و من دوباره چشمام بسته باشه 

مثلا الان همش میگم نکنه همسرم خسیس باشه و...

ترانه جونم برای تولد، روز تولدم خانواده م برام کیک و اینا گرفتن، منم دلم نیومد بگم بذاریم موقعی که نامزدم بیاد

بابا خودش دوست داشت کیک بگیره 

ولی بعدش من نگفتم اینو به همسرم 

به نظرتون الان بگم؟

@مینای_بهاری     @زهرای_آبی     @*شاهدخت*     @ترانه_پاییزی ...

سلام عزیزم تو ایتا صحبت میکنیم

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

سلام عزیزم

مبارکه پریان جونم

عزیز دلم یکی از اصول رابطه اینه که نباید توقع داشته باشی طرف مقابل احساس و نیاز شما رو حدس بزنه، و بعدم اگر انجام نده ناراحت بشی این غیرمنطقیه و دقیقا همون‌چیزی که خودت گفتی درسته، باید باهاش صحبت کنی و درخواستت رو مطرح کنی. نیاز نیست نگران باشی که قبول نکنه و ضایع باشه و فلان، اتفاقا خوبه که قدرت پذیرش عدم موافقت رو داشته باشی اما این‌مورد به نظرم دلیلی نداره موافقت نکنه، ولی باز برای این‌که خودت خیالت راحت باشه و کلاست حفظ شه به عنوان پیشنهاد مطرح کن بگو عزیزم من خیلی دوست دارم تولدم رو دوتایی و کنار هم برگزار کنیم، اگر موافقی با هم بریم بیرون و یه مینی کیک بخوریم بهمون خوش بگذره😃

من خودمم هرسال تولدم همین پیشنهاد رو می‌دم😅

💙صدا کن مرا...