2737
2739
عنوان

من عاشق کنکورمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی من دوستای خوب پیدا کردم

باعث شد یادبگیرم فقط خودمو با خودم مقایسه کنم

بهم یاد داد هروقت شکست خوردی بازم پاشو چون فرصت همیشه هست 

از اخرم بهم یاد داد چجوری با استرس و احساسات درونیم که خوشایند نیستن برام مهربون باشم و با وجود اونا زندگی کنم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

کنکور بمن‌ دیسیپلین و ریز بینی داد 

کلا زندگیم دوقسمت شد قبل و بعد کنکور

خیلی قوی تر شدم.

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2740
نمیمونیم سال بعدی عشق و حاله

نمیشه من کنکورمو قطعا خراب میکنمم

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
درر پشت بودنو کشیدی و اینو گفتی .جالبه  به هرحال هرکس دیدگاهی داره

نه درد بی کسی رو کشیدم و اینو گفتم...تو اوین کنکورم دانشگاه تهران قبول شدم و نذاشتن برم چون یه بچه لوس و وابسته رو با تفکرات مذهبی و سختگیرانه و فکرهای منفی بار آورده بودن که فقط میتونس تو محدودیت زندگی کنه. آیندم سرش نابود شد....شاید اگه تک فرزند نبودم انقد محدود و بدبخت نبودم و ب آرزوهام رسیده بودم. مشکل کنکور نبود مشکل از خانوادم و ضعف من بود که پامو نکردم تو ی کفش به زور کتک و دست و پا شکستنمم شده باشه برم دنبال این م نه دنبال خواسته های خانوادم

و منی که دبیرم مامان نامزدم بوده و مشاورم خود نامزدمه     نمیدونم واقعا چه حسی دارم به کنک ...

قطعا باید استرست بیشتر باشه. اگه خراب کنی خیلیی بد میشه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

کنکور مو آدم روانی ساخت منی که عمیشه شاد بودم تبدیل به یه آدم روانی و افسرده کرد که هر روز فکر خودکشیه کسی که خودش رو باهمه مقایسه میکنه ضعف اعصاب گرقته و...

نه درد بی کسی رو کشیدم و اینو گفتم...تو اوین کنکورم دانشگاه تهران قبول شدم و نذاشتن برم چون یه بچه ل ...

منم تک فرزندم و جالبه همسن و سالیم 

و درکت میکنم چی میگی 

سال اول هم پدر من اجازه نداد 

چقدر مشابه همیم 

اما الان اگه دانشجویی لذتشو ببر و به گذشته فکر نکن

2706