2733
2739
عنوان

من عاشق کنکورمممم

311 بازدید | 40 پست

به خاطربیماری های روانی که بهم داد

دوستایی که ازم گرفت

اضافه وزنی که تقدیم کرد بهم

قطع ارتباط با خانواده

ریزش مو و لکه صورت

و همه این بدبختیا

بری دیگه برنگردی

واییی نمیتونم واقعا یه سال دیگم پشت بمونم:)) دیوانه شدمم دیوانه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وایییی کاشکی خوب بشه نتیجه اش نمیتونم تصور کنم یه سال دیگه بمونم!!!!

خدااااا

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   
2740

ببخشید گلم یه سوال ترمیم معدل ثبت نامش شروع شده؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ولی من واقعا عاشق کنکورم

بهم یاد داد با خودم رقابت کنم نه با بقیه

بهم یاد داد غول و بی شاخ و دمی که بقیه ازش ساختن کلی راه نرفته پشتش داره که معلومم نیس تورو ب هدفت برسونن یا نه

بهم یاد داد همیشه یسریا تحت هر شرایطی از تو بهترن حتی اگه ضعیف تر باشند(سهمیه ای ها)

و کلی چیز دیگه

من ازش درس گرفتم 

2706