2737
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه پدر دارم نه مادر دارم فقط یه خاله و دایی و مادربزرگ دارم نمی‌خوام خواستگار از دست بدم خیلی پول ...

امیدوارم تنها دلیلت برا ازدواج پول نباشع چون نیتت خراب باشه خیر نمیبینی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برگام حتی ب مامانت یا خواهرتم نگفتی؟

ایشون خانواده اش فوت کردن الان با پدربزرگ مادربزرگش زندگی میکنه طبق تاپیکا قبلش،

انشاالله خوشبخت بشی اسی ❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2728
ببین اگه بدونی خونه شوهر چه خبره ،مردا زنشون کتک میزنن خرجی نمی‌دن ، هر بلایی سرش میارن ، مجردی بغل ...

ولی همه‌ی مردا که بد نیستن کلی تو فامیل و آشنا میشناسم که ازدواج کردن یه روزم سرکار نرفتن و خوشبخت شدن 

چرا من نباید خوشبخت شم😭😭

من نه پدر دارم نه مادر دارم فقط یه خاله و دایی و مادربزرگ دارم نمی‌خوام خواستگار از دست بدم خیلی پول ...

ببین پولش بیخیال ،امطمن بشو طلاق گذشتش برا چی بوده ، کمتر دختری از خیر پسر خوب میگذره

2740

نامزد منم قبلا ازدواج کرده ولی همه ی خانوادم میدونن 

یه دروغ بگی هی ممکنه پشتش مجبور شی بگی راستشو بگو خیال خودتو راحت کن استرسم نگیر زندگیه خودته به کسی ربطی نداره که

ولی همه‌ی مردا که بد نیستن کلی تو فامیل و آشنا میشناسم که ازدواج کردن یه روزم سرکار نرفتن و خوشبخت ش ...

ببین صبر کن ازدواج سن پایین تو این زمونه عاقبت خوشی نداره ، اون فامیل هم از دور زندگیشون قشنگیه ، ، الان مورد خوب خاستگاریت  نمیاد سنت کمه

2706