2733
2739

اگه جایی و کسی رو داشتن باهاش دردو دل کنن یا مشورت بگیرن هیچوقت نینیسایت رو انتخاب نمیکردن!!! 

من کل تاپیکام در مورد کنکور و کنترل استرس و اینجور چیزاست معمولا هم در مواقع استراحت میام میپرسم و میرم  که سوالامو دوستان جواب بدن بعد یکی اومد گفت کنکوری که تو نینیسایت باشه هیچی قبول نمیشه☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری درس میخونی؟ چهارم اردی بهشت فقط ۶ تا تاپیک زدی؟  درس نیاز ب حواس جمع داره. کلا باید گ ...

فقط 4 اردیبهشت نیست من هر روز 6 تا تاپیک میزنم معمولا هم سوالامو میپرسم و از تجربه دوستان استفاده میکنم  

هیچ لطمه ای هم به حواس جمعیم نمیزنه خداروشکر چون سایر تاپیکارو دنبال نمیکنم

2738
فقط 4 اردیبهشت نیست من هر روز 6 تا تاپیک میزنم معمولا هم سوالامو میپرسم و از تجربه دوستان استفاده می ...

من خودم موقع امتحانات دانشگاه کلا باطری گوشیم صفر میکردم مینداختم ته کشو. وقت استراحتم محدود بود همونو یا غذا میخوردم یا چرت میزدم تا انرژی بگیرم. نی نی سایت واقعا وقتت تلف میکنه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین تاریخ عضویت منو مال حدود 15 سال پیشه.. میخام بگم فکر نکن نیای تو سایت چیزی از دست میدی، این سایت سرجاشه.. عمر و وقتت که ارزشمنده از دستت داره میره. 

منم ک میبینی الان اینجام یه زن حامله پا به ماه هستم فعلا کاری جز خونه داری ندارم. 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بنظرم اصن دلیل موجه ای نیست کلی کانال و گروه. وپیج برای کنکوری ها هست که هم سن و هم رشته و هم دوره های خودتون هست و اونجا بیشتر میتونین مشاوره بگیرین تا یه همچین سایتی 

من زمان کنکور م بیشتر توی کانال ها و گروه های مربوط سوالام رو میپرسیدم 

اونجا هم مشاوره بود هم تجربیات رتبه برترها و مصاحبه باهاشون هم افرادی که همه کنکوری بودن 

از تجربیات هم استفاده میکردیم هم کلی فایل و نمونه سوال. و تست و تکنیک و....

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀