2733
2739
عنوان

یه لحظه بیاید

56 بازدید | 4 پست

برا نشستن تو کتابخانه و مطالعه حتما باید عضو بود تو کتابخانه ؟من فردا قراره برم منتهی عکس پیدا نمیکنم برا عضویت

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)                                      

اره

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باید عضو باشی حتما ی مقدارم پول میگیرن خیلی ناچیز دقیق نمیدونم ۲۰ ۳۰ تومن اینا و شاید کمتر  ...

همین دیگه عکس پیدا نمیکنم 

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)                                      
2731