2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیا مصرف کردین

ولی واقعا استرس مث سم واس بچه دار شدن کارهایی ک گفتم انجام بده ولی اصلش این ک بیخیااااال باشی از زندگی بی بچگی لذت ببرین بگو میاد باللخره اینقد بیاد ک خسته شیم ازش.اینا به خودمون گذشت زمانی ک بیخیال (ناامید) شدیم باردار شدم.خیلیا رو هم دیدم تنبلی تخمدان داشتن با پیاده روی باردار شدن.ی آمپولایی هم هست واسش ولی همین پیاده روی و عرق رازیانه. ی چیزی هم هست واس شوهرت خرنوب اسمش میگن خیلی خوبه از عطاری بخر یا سفارش بده برات بیارن ما خریدیم اما وقتی فهمیدیم شوهرم عمل لازم مصرف نکردیم ولی قبل عمل باردار شدم.

عکس رنگی رحم گرفتی؟

عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت ولی جوابش اوکی بود فک کنم 

شوهرم اذر عمل واریکوسل کرد

تا چند ماه دارو خورد

بعد دوباره رفت ازمایش داد بکم بهتر شده بود اما هنوز نرمال نشده 

باز دارو نوشت براش

گفت هر موقع خاستید میتونید ای یو ای کنید

یا احتمال قوی تا ۳ ماه دیگه طبیعی باردار میشی

ولی واقعا استرس مث سم واس بچه دار شدن کارهایی ک گفتم انجام بده ولی اصلش این ک بیخیااااال باشی از زند ...

اره اخه ۲ ساله اقدامم 

خیلی ام حوصلم سر میره از تنهایی

عاشق بچه ام هستم

شوهرم عمل کرده 

خودمم تنبلی دارم یکم

حتما میرم پیاده روی 

2740
عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت ولی جوابش اوکی بود فک کنم  شوهرم اذر عمل واریکوسل کرد تا چند ماه ...

پس انشالله میشی ب حق زهراا صبور باش🌹🌹

هزینه ی عمل شوهرت چقد شد؟

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت ولی جوابش اوکی بود فک کنم  شوهرم اذر عمل واریکوسل کرد تا چند ماه ...

عجله نکنید منم شوهرم همین مشکل داشت دو طرفش درجه یک و سه ولی در حین ناامیدی ک فهمیدیم مشکل داره بعد دو ماه از فهمیدنمون بار دار شدم اما بعد بچه عمل کرد چون اذیت بود ولی بچه دومم زود گرفت.والا دارویی هم نخورد.هیچ نگران نباشین واریکاسل چیزی نیست ک بخواید ای یو آی کنید ک بمونه یا نمونه و کلی هزینه.

عجله نکنید منم شوهرم همین مشکل داشت دو طرفش درجه یک و سه ولی در حین ناامیدی ک فهمیدیم مشکل داره بعد ...

شوهر منم دو طرفه عمل کرد

الان بهتره

همون باید رعایت کنیم

رسیدگی کنیم میگیره ایشالا

2706