2733
2739

روزا خابم شبا بیدار تا صبح مثل جغد

ساعتای یک ظهر خابم‌میگیره تا ۱۰ شب 

دوباره شب بیدارم تا فردا 

چ حس بدیه

میخوامم یه روز کامل نخابم تا شب اصلا عصبی میشم پرخاشگر و و حشی نمیتونم نخابم 

😭😭😭😭😭😭

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

درود،

از لبنیات و قرص گیاهی ملاتونین استفاده کنید...بدون نسخه هم میدن و بدون عوارض و مشکل جدی

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا یک هفته ملاتونین بخور قشنگ خابت مرتب میشه اگر هم نمیخای بخوری باید یک روز تحمل کنی نخابی که خسته بشی همون ساعت ده یازده خابت ببره 

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 
2740

یه مدت روز نخواب هر جور شده خودتو کنترل کن که بتونی شب زودتر بخوابی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
درود، از لبنیات و قرص گیاهی ملاتونین استفاده کنید...بدون نسخه هم میدن و بدون عوارض و مشکل جدی

میدونم‌میگین لبنیات بخور مثلن شب خواب ببره تا صبح خوابت تنظیم شه ولی وقتی خواب کافی کرده باشم به هیچ وجه خوابم‌نمیبره🤦‍♀️

ساعت خوابم ریخته بهم اصن یه وضعی

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

زود نخوابی مهم نیست زود بیدار شو من شب دیر می خوابم ولی صبح نه و ده بیدار میشم بعد یک مدت عادت می کنی برای خودت یک کاری جور کن که مجبور باشی صبح بیدار بشی مثلا پیاده روی

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️

من شش صبح میخوابم تا سه فردا 

طفلی بچم از مدرسه میاد لباساشو عوض میکنه میره خونه ی مامانم ملت ناهار درست میکن من اینجوری 

شده ساعت خوابم تنظیم شده ها ولی بازم روز از نو روزی از نو 

😂😂😂😂 حالت خوبه .. ما خودمون بلد بودیم چجوری خوابمونا منظم کنیم این وقت شب خواب بودیم تو سایت نبو ...

توام روزا میخوابی؟؟

من شش صبح میخوابم تا سه فردا  طفلی بچم از مدرسه میاد لباساشو عوض میکنه میره خونه ی مامانم ملت ...

تو چرا ؟

چند وقته اینجوری هستی 

باز خوبه مامانت غذا درست میکنه برای بچه

میدونم‌میگین لبنیات بخور مثلن شب خواب ببره تا صبح خوابت تنظیم شه ولی وقتی خواب کافی کرده باشم به هیچ ...

مدتی از این قرص استفاده کنید و یادتون باشه از محرک هایی مثل غذاهای تند و کافئین دوری کنید...

اگه مشکلتون جدیه به پزشک مراجعه کنید..بعضی وقتا مشکلات خواب به درگیری های فکری و اعصاب و... مرتبط هست

منم مثل شما هستم تا حدودی با این تفاوت با خواست خودم شبا هر ساعتی میخوابم...

ولی اینو بدونید همه ما برای آرامش روح و ذهن و روانمون به 8 ساعت خواب لازم داریم

از قرص ملاتونین برای تنظیم استفاده کنید و یا حتی اینکه زودتر به خواب برید ترجیحا یکی دو ساعت قبل خواب زیر زبون بذارید تا حل بشه

یادتونم باشه از نیم ساعت یک ساعت قبل خواب به تلویزیون و گوشی و کامپیوتر نگاه نکنید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706