2737
2734

به بابام گفتم واسم از روی قرآن استخاره بگیره که به شوهرم پیام بدم یا نه واسه شناسنامه ها

خوب دراومد

حالا نمیدونم چکار کنم و چی بنویسم 

ربطشو نفهمیدم ربط قبولی به استخاره و به شناسنامه و...

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلید خونه رو نداری

نمیتونی قایمکی بری خونه و برداری بیای؟

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
2738
ربطشو نفهمیدم ربط قبولی به استخاره و به شناسنامه و...

تاپیکهای قبلی توضیخ دادم

۹ ماهه قهر کردم و خونه پدرم هستم

اموزگاری قبول شدم

واسه امتیاز تاهل و فرزند حتما باید شناسنامه های شوهر و بچه ها رو تحویل بدم

شوهرم هم آدم لجبازیه

واسه همین استخاره کردم

تاپیکهای قبلی توضیخ دادم ۹ ماهه قهر کردم و خونه پدرم هستم اموزگاری قبول شدم واسه امتیاز تاهل و ...

عزیزم میشه بدونم رشتتون چی بود و چقدر خوندین؟ 

انشالله مشکلتون حل بشه 

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
2706