2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استیل شیک تره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

من میخاستم استیل بگیرم الان روزی بیس بار شکر میکنم که نگرفتم. چون اصلا حال ندارم هی دسمال بکشم. سفید جای دست و نشون نمیده لازم نیس مدام تمیزش کنی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میخاستم استیل بگیرم الان روزی بیس بار شکر میکنم که نگرفتم. چون اصلا حال ندارم هی دسمال بکشم. سفید ...

آره این موضوع یادم نبود

رنگش به مرور زرد نمیشه؟

غریبه آشنا
آره این موضوع یادم نبود رنگش به مرور زرد نمیشه؟

من نزدیک دو ساله دارم چیزیش نشده. برا خواهرمم بعد ۱۰ سال اوکیه.

در کل استیل شیک تره ولی دردسر داره و اگه مث من تنبل باشی همش کثیفه و شیک بودنش دیگه مهم نیس کثیفیش به چش میاد😂 البته الان باردارم اینجوریم قبلا دسمال میکشیدم ولی نه هرروز.

دختر عمم استیل دارع مدام دسمال دستشع

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کابینتای منم سفیده استیل گرفتم اینقد کثیف میشه  الان عکس بفرستم هول میکنی  سیلور دیدم کث ...

عکسشو میزاری

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706