2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه بچه ها عاشق منن

پدر مادراشون نه😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

باریکلااااااااااا

یبار خواهر زاده جاریم کوچولوعه اومد میشم گفت خاله تو چرا انقد خوشگلی ولی مامان و خاله  ازت متنفرن ،من همیشه بهشون میگم تو خیلی خوبی 🤣🤣🤣

بسیار سخن بود ، نگفتیم و گذشتیم ...🌼
2740

خداروشکر! بچه های جاریم هرجا باشن و توهرموقعیتی،  بدو بدو میان جلو و بغلم میکنن و باذوووووق میگن سلام زنعمووووو. 🥰🥰🥰😍😍😂😂😂😂خیلی کیف میده.  بعد رنگ روسری یا شومیز یا چادرم تو نظرشون خوشگل باشه، باغلظت میگن چقدر رنگ روسریت قشششننگهههه🥰😍

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

چقدر جالب اصلا بهش فکر نکرده بودم. واقعا درسته که میگن چیزی که جوان در آیینه ببیند پیر در خشت خام ببیند. خدا حفظشون کنه مادربزرگتون براتون عزیزم. 

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
این یعنی بزرگترشون جلو بچه غیبت شما رو نکردن 🥰

انصافا جاریم،  خوبه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401