2737
2734
عنوان

خانما کیا شوهراشون آزمایش اسپرم دادن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 77 پست
بعضی از آقاها خیلی ببخشید خودشون اون کارو انجام میدن یعنی به خانومشون نیازی نیس...زیادم چندش نیس تو ...

همسرم از اون کار متنفر اصلا میگه نمیتونم نمیشه فعلا که دیگه بیخیال شدم  وبی حقم میدم  انشالله یه پسر سالم به دنیا بیاری عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم از اون کار متنفر اصلا میگه نمیتونم نمیشه فعلا که دیگه بیخیال شدم  وبی حقم میدم  انشا ...

ممنون عزیزم... ایشالا شماام زود بچه دار شین 

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
شما پسر دارین؟

نه بچم دختره برا دومی همچنان دارم تحقیق میکنم پسر باشه البته همه چی دست خداست اون بخواد ان شاالله

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
نه بچم دختره برا دومی همچنان دارم تحقیق میکنم پسر باشه البته همه چی دست خداست اون بخواد ان شاالله

مثل من هستین شماام منم ی دختر دارم دومی ام گفتم ب خواست خدا پسرشه چندین ماهه تو رژیمم 

تو فریزر ریختین بردین یا رفتین اونجا رو کار؟😂😂

پست شما غیراخلاقیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
مثل من هستین شماام منم ی دختر دارم دومی ام گفتم ب خواست خدا پسرشه چندین ماهه تو رژیمم 

ان شاالله ک زحماتت بی نتیجه نشه قشنگم

من عاشق دخترم و دوس داشتم بچع اولم دخترشه با خانواده شوهرمم اختلاف داریم وقتی حامله بودم و مشخص شد دختره کلی خندیده بودن و مسخره میکردن

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2740
ان شاالله ک زحماتت بی نتیجه نشه قشنگم من عاشق دخترم و دوس داشتم بچع اولم دخترشه با خانواده شوهرمم ا ...

وا چرا منم همیشه عاشق دخترم بودم و هستم ولی همیشه دوست داشتم یه جنس مخالفش داشته باشم... خانواده همسرتون معلومه زیاد آداب ندارن البته ببخشیدا چون مال منم اونجوری ان

ان شاالله ک زحماتت بی نتیجه نشه قشنگم من عاشق دخترم و دوس داشتم بچع اولم دخترشه با خانواده شوهرمم ا ...

ایشالا عزیزم ایشالا😍😍😍

وا چرا منم همیشه عاشق دخترم بودم و هستم ولی همیشه دوست داشتم یه جنس مخالفش داشته باشم... خانواده همس ...

دوتا خواهرشوهرام ک دوتا بچه دارن هرکدومشون دختر دارن الان حامله ان بچه هاشون دخترن یعنی خدا واقعا جواب اه دل رو میگیره

دوتا خواهرشوهرام ک دوتا بچه دارن هرکدومشون دختر دارن الان حامله ان بچه هاشون دخترن یعنی خدا واقعا جو ...

اصلا خدا ب هرکسی دختر نمیده نمی‌دونم چرا طرفای شوهرت اینجوری فک میکنن 

اصلا خدا ب هرکسی دختر نمیده نمی‌دونم چرا طرفای شوهرت اینجوری فک میکنن 

فکر و ذهنشون محدوده کوته فکرن جاهلن 🥺

2706