2733
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی فرق میزاره بین منو جاریم ک پزشکه

| مشاهده متن کامل بحث + 5440 بازدید | 158 پست
جاریم خیلی دلسوزمه  همش از خانوم ای خونه دار میگه و خستگی شون  و ....حتی میگ ماشین طرفشویی ...

من خودم تو کادر درمان شاغلم پزشکا انقدرا هم سرشون شلوغ نیستش که نزارن کار کنه یا خسته شن .. انقد دل رحم نباش اون اگه دلش به حالت می‌سوخت اصلا نمیراش تنها بشوری اون بره بشینه مطمئن باش اون خوشحالم هست که میشینه جلوش پذیرایی میکنین .. 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این مادرشوهرتم یه چیزیش میشه ها....اعصابم خراب شد بابا یه اعتراضی بکن شوهرت هیچی نمیگه 

چرا یبار ک خیلی بودن خیلی غر زدم سر شوهرم .گفت قول میدم دفعه بعد آل کنم بل کنم .دفعه بعدم یادش رفت ...

جاریمم  حتی بهش گفته ماشین ظرفشویی بگیرید این بدبخت چقد بشوره 

خودمم  باناراحتی میشورم و گهگاهی غر میزنم  ک بفهمه ولی نمیفهمه

2728
پس شما واسه چی برده بودن؟مردا ک کار نمیکنن زنا ک کار نمیکنن باور کن ب چشم وظیفه میبینن  شما خو ...

بیشعور ب شوهرم گفته بود زنت  نیاد  نمیریم  .شوهرم میگفت ببین  چقدر توروهم  دوست داره 

خودم میدونستم برا حمالی میگه

منم خیلی ناراحتم عزیزم  اونا منو خانه دار و مسئول همین کارای خونشون  میدونن

عزیرزمین شما مسئول کارای خونشون نیستی. یه چیز دیگه هستی. شما تبدیل به کارگر ظرفشور بی جیره مواجب شدی. تو مهمونیاشون کارگر بخواد این کارها رو انجام بده حداقل ۵۰۰ دستمزد می گیره. عمری خودت عادتشون دادی. سخته عوض بشی ولی میشه

این ظلمه. شاخ و دم که نداره. تو چرا قبول می کنی بهت ظلم بشه. شوهرت چطور این وضع رو می بینه و چیزی نم ...

خب میگ اونا مهمونن  زشته 

واقعا مهمون و رو سرش میزاره آخه...

گاهی ک وقت کنه نشسته کفمال  میکنه خودش ظرفارو 

ولی بازم نمیزار جاریم  کمک کنه

بیشعور ب شوهرم گفته بود زنت  نیاد  نمیریم  .شوهرم میگفت ببین  چقدر توروهم   ...

تورو خدا نکن .

خیلی ناراحت شدم بخدا .

جلوی توهین هاشون رو بگیر .

حالا با هر سیاستی که بلدی .

نذار ادامه پیدا کنه .

آخه همسرت چرا اینطوری رفتار می‌کنه .

ازش بخواه حامی ت باشه .

بهش بگو خیلی ناراحتی .

اونا لطف شما رو ، تبدیل به وظیفه کردن .

پس سریع جلوس رو بگیر عزیزم 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2738
منم خیلی ناراحتم عزیزم  اونا منو خانه دار و مسئول همین کارای خونشون  میدونن

خودت باعثش شدی و هستی... کاملاااا خودت نه اونا... شدی نوکر بی مزد و مواجب... اون جاریت هم هی آخ و وای می‌کنه و تو هم موذب میشی و گول میخوری... یعنی واقعا تو نمیدونی تو که بچه داری و حامله ای اگه کار و خسته گیت بیشتر نباشه، کمتر نیست... 

بر فرض که اصلا کامل بیکار هم باشی نباید همچین رفتاری بکنن و نباید همچین اجازه ای بدی... یعنی یه ذره ارزش برا خودت قائل نیستی؟ فکر می‌کنی اینطوری عزیز تر میشی، نه خودت رو خار تر و خفیف تر می‌کنی... دلت برا خودت نمیسوزه برا بچه ت بسوزه، اونا هم دلشون یه مادر خار و خفیف و از پا افتاده نمی‌خواد... قوی باش

امضا ندارم اثر انگشت زدم

کارت اشتباهه جاریت هم با شخصیت نیست که فبول میکنه.

منم دکتری دارم جاریم سوم راهنمایی تو خونه مادر شوهر درسته اون بیشتر کار میکنه ولی منم ننشینم حداقل یک چیزی میبرم میارم

برادر شوهرت هم دکتره؟

شما احتمالا ازین آدمایی هستین..ک  خودشون این توقع رو بوحود میارن...وقتی دور هم هستین سریع نرین تو آشپزخونه...نزارین برا دیگران عادت بشه..آرامش دور هم خیلی خوبه ها..باعث استحکام روابط میشه.. ولی اونقدری که وظیفتون کلر کنین

2706