2733
2734
عنوان

مادرشوهرم خیلی فرق میزاره بین منو جاریم ک پزشکه

| مشاهده متن کامل بحث + 5440 بازدید | 158 پست

شمام غذارو درست کن ظرفارو ولکن بشین

بگو خسته شدم

تو خونه خودمم کلی کار میکنم بیکار ک نیستم

تقسیم کار کنیم

من فقط میتونم غذا لپزم یا نهایتا ظرف بشورم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می دونی به نظرم تو خیلی حق داری ولی خودتم داری میگی جاریت کارش زیاد خسته میشه ولی اینکه همه کار و تو کنی درست نیست 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
نخیر اشتباه است. انگار حالا چی اس

من این جوری نیستم من نزن  

اما دیدم داماد یا عروس پول دار حلوا حلوا میکنن با اینکه هزارتومان از پولش به خانواده همسر نمیده

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2731
چه بد اصلا نمیتونم همچین شرایطی رو تحمل کنم این رفتار بد خانواده همسرته اگه جاریت باشخصیته لطفا باها ...

منم همینطور 

فکر کن مهمون داشتن ظرف چهل نفرو تنهایی شستم نزاشتن  بیاد کمکم

2740

شما ارتباطت رو با جاریت خوب نگهدار...مخصوصا جلو مادرشوهرت...کمتر برو خونه مادرشچهرت..کمتر کار کن...بلند نشو...همیشه ب صورتت لبخند داشته باش..غیبت کسیو نکن پیششون اصلا....خوش اخلاق و مهربون و مغرور باش...رو نده

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
منم خیلی ناراحتم . فکر کن تومهمونیای چهل پنجاه نفره من تنها ظرف میشورم .نمیزارن بیاد کمک 

حالا خانوم دیگه ای نیست بیاد کمکت؟

معمولا تو مهمونی های شلوغ همه خانمها کمک میدن دیگه خانم‌های مهمان رو میکم حداقل پنج تا خانوم تو این چهل نفر هستن چرا اونا نیومدن کمکت

عزیزم تو حتی اگه ریئس کشورم باشی چون کاراشون رو میکنی حسابت نمیکنن اشتباه نکن منم اول شده بودم کوزت ...

من اگ کار نکنم حسابم نمیکنن

مادرشوهرم تا جاریم میاد بلندم میکنه چای ببرم 

میگ فلانی جان چایی و بیار این خستس. 

بگم خسته ام منم .میگه  تو ک خونه بودی تو چکار کردی

منم خیلی ناراحتم . فکر کن تومهمونیای چهل پنجاه نفره من تنها ظرف میشورم .نمیزارن بیاد کمک 

چهل پنجاه نفر ادم یه زن دیگه نیست بیاد کمکت کنه ؟ یعنی چی اخه شما خودتم مقصری برا چی میری تو آشپزخونه تو این جور مواقع سفره رو جمع کن بزار آشپزخونه ای بریز بیار تمام بشین یا اینکه یکم کف بزن بیا بشین به مادرشوهرت بگو زیاده خسته شدم 

اخ راست میگی. حق میدم .در اینکه ایشون انسانه شکی نیس ولی انقد واضح وبولد شده تبعیض قاعل شدن هم جالب ...

منطورشون اینه تو خانه داری 

اون نیس 

یکماه مسافرت بودیم همگی 

همه کارا بامن بود 

والا هر جور فکر میکنم میبینم هم شما حق داری ام مادرشوهرت حق داره هم جاری ات  متاسفانه دیگه شرا ...

یکماه مسافرت بودیم همگی 

تمام کارا بامن بود 

حمال جمع شده بودم 

مردا شون ابدا کاری نمیکنن

2706