2737
2734
عنوان

بیایین عکس بزاریم آدم شناسا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 15534 بازدید | 789 پست

https://t.me/FaalHoosh_bot?start=5928429792

اینو کپی کنین به پیام شخصی خودتون بفرستین 

از اونجا وارد بشین 

آخرین تاپیک بیایین میبینین جریان چیه فقط تو رو خدا زودددد

اسی تو رو خدا ببخشید لازممه

وقتی از زندگی کسی خبر ندارین به راحتی قضاوتش نکنین . ۱۹ سالمه به زور خانواده تجربی برداشتم پشت کنکورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فضولی و دخالت تو کار دیگرانم خیلی کار زشتیه به شما چه گلم عشقم میکشه دوس دارم عکس داییمو نامزدمو بزا ...

ایشون راست میگن درست نیس بدون اجازه عکس کسئ رو تو فضای مجازی نشر داد.

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2731
بعد خدایی این همه کارو با هم میکنی و ۲۵ سالته؟؟  من برا انجام همه اینا عمر نوح رو لازم دارم 🤣

بله بله

مربی گری ک خب رشتم تربیت بدنی بوده دیگه کاری نداشت

زبانم تز بچگی علاقه داشتم کلاس رفتم

ادم کلیییی تایم داره بخدا اگ کارای متفرقه کم بشن

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

100 هزار تومان هدیه فقط با ثبت نام در صرافی ایرانی  OMPFINEX .(لطفا تا انتها بخونید)

100 هزار تومان هدیه برای ثبت نام قابل برداشت است.

ثبت نام غیر حضوری بدون هیچ مبلغی

اگه میخاین هدیه 100 هزار تومان بگیرید هنگام ثبت نام کد معرف میدید ، کد معرف  4XIBJGBGZ به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست).

برنامه OMPFINEX (او ام پی فینکس) رو از بازار یا مایکت یا گوگل پلی دانلود کنید و ثبت نام رو انجام بدید.

کلا تایم افتتاح حساب 4 دقیقه بیشتر طول نمیکشه

❌حتما کد معرف  4XIBJGBGZ  به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست) تا هدیه بهتون تعلق بگیره.❌

۱_برنامه OMPFINEX رو نصب کنید

۲_سپس وارد برنامه شوید و کد معرف  4XIBJGBGZ  به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست) و ثبت نام رو انجام بدید.

در صورت وارد نکردن کد معرف, هدیه بهتون تعلق نمیگیره.

پس از پایان ثبت نام 100 هزار به شما و 100 هزار به من هدیه میده.

وقتی ثبت نام کردین خودتون میتونید با کد معرف خودتون,اعضای خانواده رو هم ثبت نام کنید و به ازای هر نفر 100 هزار هدیه به هرکدومتون میده.

اگر سوالی بود درخدمتم

فضولی و دخالت تو کار دیگرانم خیلی کار زشتیه به شما چه گلم عشقم میکشه دوس دارم عکس داییمو نامزدمو بزا ...

خواهشن عکس دختر های فامیل و آشنا رو با همین سبک تفکرات جایی نزاری یا بخاطر پر بازدیدی.

فضول و مفتش نیستم هر وقت عکس و فیلم های خودتو همه جا پخش کردی از بقیه بزار

ریپلای هم نکنی که جوابتو نمیدم از آدم هایی مثل تو بدم میاد 

2740
خواهشن عکس دختر های فامیل و آشنا رو با همین سبک تفکرات جایی نزاری یا بخاطر پر بازدیدی. فضول و مفتش ...

به عنم باوا تو گوز کدوم کونی مفتش نباشی زر اضافی نمیزنی

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ایشون راست میگن درست نیس بدون اجازه عکس کسئ رو تو فضای مجازی نشر داد.

وا شوهر خودمه به کسی ربطی نداره عجبا

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه