2737
2739
عنوان

دوستان دم دمای اذان لطفا بیاین

88 بازدید | 11 پست

واس ی ججون سی وچهار پنج ساله دعا کنید  خیلی عزیز تو زندگیش از دست داده وخیلی مشکلات داره.دعا کنید خدا سلامتی وطول عمر بهش بده ودلش اروم کنه وصبر بهش بده.طعم خوشبختی بچشه وخدا طول عمر بهش بده انگار دوباره متولد شده ولی با خوشبختی وارامش مرسی از همتون انشالا حاجت روا بشید♥️🤍

من همیشه موقع اذان دعا میکنم . از این ببعد برا اون جوون هم همیشه دعا میکنم خدا ب دلش ارامش بده . منم خیلی عزیز از دست دادم ادم یمدت بعد کنار میاد یعنی مجبوره ک کنار بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه موقع اذان دعا میکنم . از این ببعد برا اون جوون هم همیشه دعا میکنم خدا ب دلش ارامش بده . منم ...

باورت نمیش ب فاصله چهل روز چهارتا دیگ هیچکس براش نمونده .مرسی از اینکه بفکرشی دعا کن خدا ب ارزوهاش برسونه وزیبایی زندگی با خوشبختی وطول عمر وسلامتی بهش بده مرسی گلم

2728
میشه بیشتر توضبح بدی ؟کباب شدم بمیرم الهی

خدا نکنه.کل خانواده ب فاصله چهل روز از دست داد.بهت زده ایم.اول یکی از اعضای جوون خانوادش که ب دنبال اون بعد پدر ومادرش دق کردن وایست قلبی،بعد یکی دیگ از خواهراش.هیچکس براش نمونده تنها ویتیم.فامیل ب اون صورتی هم نداره. خیلی مشکلات داره تو زندگیش سوم یکی میش اوله دیگری  واقعا خیلی سخته.خیلی،دعا کن دووم بیاره وخدا صبرش بده وخوشبختش کنه طوری ک اصلا باورش نشه.همه این غمها ومشکلات بشوره ببره.خیلی مشکلات داره.دعا کن زندگیش طعم ارامش وخوشبختی بچشه مجردم هست.

خدا نکنه.کل خانواده ب فاصله چهل روز از دست داد.بهت زده ایم.اول یکی از اعضای جوون خانوادش که ب دنبال ...

عزیزم . خدا کمکش کنه . پسردایی من پدرشو از دست داد بعد یمدت کلا اون خانواده رو اداره میکرد بعد باز مادرشو از دس داد هنو چند ماه نگذشته بود گفتیم براش زن بگیریم حالش بهتر شه دو تا خواهر مجردم داشت با ی برادر . خلاصه یکیو براش گرفتیم نامزد ک بودن برادرش ینی اون یکی پسرداییم تو سن ۱۸ سالگی در عرض ده روز فهمیدیم سرطان خون داره یدفعه مرد .بیچاره . ی چند ماه گذشت اگ شرایطشو داشت با کسی اشناش کنین درداش اروم بشه خدا ب دلش ارامش بده

عزیزم . خدا کمکش کنه . پسردایی من پدرشو از دست داد بعد یمدت کلا اون خانواده رو اداره میکرد بعد باز م ...

خیلی تنهاست خیلی .دعا کن براش.خواستگار خودمم بود اتفاقا،ولی میترسم واقعا نه گفتم قبل این اتفاقات

2740
خیلی تنهاست خیلی .دعا کن براش.خواستگار خودمم بود اتفاقا،ولی میترسم واقعا نه گفتم قبل این اتفاقات

طفلی خدا ارومش کنه . ولی این مردا ک خانوادشون اینجوری میشن برا زنشون خیلی خیلی خوب هستن 

طفلی خدا ارومش کنه . ولی این مردا ک خانوادشون اینجوری میشن برا زنشون خیلی خیلی خوب هستن 

الهی خدا  صدبرابر بهتر جبران کنه.دلم کباب براش،جون خیلی خوب وتحصیل کرده ای هم هست شغل خوبیم داره ولی دلمرده هست ونا امید البته حق داره خیلی مشکلات چشیده تو زندگیش وهمچنان میکشه

خودت چرا ردش کردی؟

میترسم .ببین من اصولا غم از دست دادن عزیز میترسم.میدونم دوروز دیگ اگر شوهرم بشه ومشکلی خدایی نکرده براش پیش بیاد من دق میکنم .وخیلی هر لحظه نگرانشم.فقط واس این مسئله،چون ترس از دست دادن دارم کلا.دوس دارم هرکس میاد توزندگیم موندگار باش  با عمرطولانی .عمر زندگی مشترکم کوتاه نباشه،کلا سر این موضوع استرس دارم تحمل غم شریک زندگیم ندارم