2733
2739
عنوان

شما بودید چیکار میکردید؟؟؟

330 بازدید | 36 پست

از عصر واقعا ذهنم خیلی خیلی آشفتس

امروز یکی از آشناهای نزدیکمونو با یه دختر رو موتور دیدم،خودش زن داره با ۲ تا بچه

همه ی اطرافیانشو میشناسم یعنی خواهر و دختر خاله و …نبود اصلا 

دختره هم قشنگ از پشت بغلش کرده بود😓😓

فقط به مامانم گفتم اونم میگه برو به زنش بگو ولی من اصلا دلم نمیخواد بگم شما جای من بودید چیکار میکردید واقعا نمیدونم کار درست چیه😔

اگه عضو خانوادت ینی خواهر برادرت نیس، ولش کن بنظرم😑

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🥺چقدر درکتون میکنم 

مامانم ی مستاجر داره 

تو خونه خیاطی میکنن بعد این ی زنع دیگه میاد خونشون 

خانوم میگه دختر عموم در صورتی که معلوم حرف مفت میزنع 

فرض کن جاشون میزارع می‌ره 

ساعت ها نمیاد 

این زنه و این مرد هم خونه ☹️😕

بار ها مامانم میگه خودم دیدمشون چطوری میگردن پیش هم 

زنش خیلی مظلوم همش خواستیم بهش بگیم ولی نشد خیلی سخت نمیدونم کار درست چیه 

خدایا همیشه دستم گرفتی این دفعه هم دستم بگیر ❤️🥰
2740
خواهر برادرم نیست ولی فامیلیم خیلی هم رفت و آمد داریم باهم صمیمی هستیم😔

ولش کن شرش تورو میگیره 

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
نظر خودمم همینه ولی دلم واسه زنش میسوزه😓

یارو رو تهدید کن که خودشو جمع کنه وگرنه به زنش میگی همه چیزو

بگو ازت عکسم دارم

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
خودم دوست ندارم هیچی بگم اما دلم واسه زنه از همه جا بیخبرش هم میسوزه😣

اون خدایی داره و مطمئن باش شما بیشتر از خدا حواست بهش نیست،اگه واقعا زیادی صمیمی هستی با خانومش ،غیر مستقیم یه چیزایی بگو 

مثلا چند تا مثال از بی وفایی مردا بزن از دوره زمونه بد بگو ،یگو حواسش به زندگیش بیشتر جمع کنه و ... مستقیم چیزی نگو که جز نابودی یک خونواده چیزی بوجود نمیاد 

بسیار سخن بود ، نگفتیم و گذشتیم ...🌼
2706