2737
2739

عشقم بعضی رفتاراش بی کلاسه مثلا جلوی بقیه که همشون هم متاهل هستن به چیزی که برام خریده هی اشاره میکنه میگه اینو کی برات خریده؟ یا هدیه ای که براش خریده بودم چون یکم ساده بود دوست نداشتم به بقیه نشون بده ولی تا گرفت به همه نشون داد و اهل پز دادن هست من بهش میگم چیو پز میدی جلوی متاهلا برو عروسی بگیر دستمو ببر تو خونه زندگی خودم به اینا پز بده نه چهار تا کادوی بچه گانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا قبل از ورود به تاپیکت فکر میکردم خودم احساسم مرده 

دیدم نه بابا از من داغون تر هم هست 

این رفتار ربطی به کلاس ندارع ذوق داره

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
2740

رفتار ایشون بی کلاسی نیست و خواسته شما هم نشونه باکلاسی نیست. بیشتر به همون پز و افاده شبیهه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
[QUOTE=336536738]☹️چه حساسی تو هم [/QUOTE    

والا 

بیچاره حتما ذوق داره براش مهمه حتی اگه یه چیز کوچیک هم بخری 

بعد میای میگی پوز میده

خیلی کارت زشته 

اگه همین اول میگی بی کلاسه ولش کن که بیچاره ضربه نبینه بخاطرت 

دل شکستن هنر نیس فردا پس فردا بهش بگی وا بی کلاسی جدا شیم

تا قبل از ورود به تاپیکت فکر میکردم خودم احساسم مرده  دیدم نه بابا از من داغون تر هم هست  ...

آره اون ذوق میکنه ولی من عصبیم چون چند سال دارم عذاب میکشم پای ایشون ولی اون ریلکسه با چیزای کوچیک خوشه من دلم میخواد ازدواج کنم تو بلاتکلیفی نمیتونم خوش باشم

والا  بیچاره حتما ذوق داره براش مهمه حتی اگه یه چیز کوچیک هم بخری  بعد میای میگی پوز مید ...

امشب بهش گفتم از رفتارای بی کلاس و ندید بدیدت چندشم میشه یک ذره با پرستیژ باش 

2706