2733
2739
عنوان

برای وزن گیری جنین چیا خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 37 پست
خوب میشه استرس نداشته باش برا منم وزنش کمه دکترم گفت نگران نباش بعضی بچه ها فسقلین کلا

عزیزم تاپیکای قبلیم باهم چت کردیم فک کنم اون اوایل که من ای وی اف کرده بودم انشاالله بسلامتی فارغ شی برامنم دعا کن انشاالله ایندفه دیکه ختم بخیر بشه بارداریم بسلامتی بغل بگیریم فندقامون

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۳ هفته دو کیلو ۳۰ هفته ۱۲۵۰

تو ۳ هفته شکرخدا خوب وزن گرفته چیا خوردی برا وزنش 

دکتر پودر لیدی میل داد بهت ؟

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤
عزیزم تاپیکای قبلیم باهم چت کردیم فک کنم اون اوایل که من ای وی اف کرده بودم انشاالله بسلامتی فارغ شی ...

اره عزیزم یادمه ممنونم از دعای خیرت انشالله بسلامت میگذرونی و بغلش میکنی❤️

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
۳۳ هفته دو کیلو ۳۰ هفته ۱۲۵۰

دکتر من اصن برام این ماه سونو ننوشته گذاشته برا ۳۲ به بعد😫 خب اگه منم مشکل اسی رو داشته باشم چی

اصن نمیفهمم تا اون موقه که بخام اقدامی کنم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم یادمه ممنونم از دعای خیرت انشالله بسلامت میگذرونی و بغلش میکنی❤️

ممنونم گلم همچنین ❤️🙏

تو ۳ هفته شکرخدا خوب وزن گرفته چیا خوردی برا وزنش  دکتر پودر لیدی میل داد بهت ؟

نه دکترم میگه وزنش خوبه زیاده روی نکن الکی خودت چاق نکن بچه بعدا شیر میخوره جون میگیره تویی که لاغر نمیشی😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر من اصن برام این ماه سونو ننوشته گذاشته برا ۳۲ به بعد😫 خب اگه منم مشکل اسی رو داشته باشم چی اص ...

بد به دلت راه نده دکتر حتما میدونه مشکلی نداری که گفته اون موقع سونو بدی

2740
نه دکترم میگه وزنش خوبه زیاده روی نکن الکی خودت چاق نکن بچه بعدا شیر میخوره جون میگیره تویی که لاغر ...

تواون ۳ هفته خودت چیا خوردی برا وزن گیریش؟

دکترم راس میگه بعدن وزن کم کردن واقعا سخته 

راستی چقدر وزن اضافه کردی تو بارداری

دکتر من اصن برام این ماه سونو ننوشته گذاشته برا ۳۲ به بعد😫 خب اگه منم مشکل اسی رو داشته باشم چی اص ...

حالا اسی که فهمیده چه کاری میتونه بکنه؟

الکی بخودت استرس نده چیزای مقوی بخور کلا مدل بعضی ادما مث اینه که بچه هامون تپل سه و نیم چهار کیلویی نمیشن مهم اینه سالم باشه کامل باشه حالا وزن هرچی بود میاد بهش میرسیم جون میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم دلیل خاصی داره این خونرسانی؟ مثلا دکتر بهت نگفت طاق باز نخواب یا چیزای دیگه؟

شنیدم به پشت خوابیدن مشکل میکنه اخه 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تواون ۳ هفته خودت چیا خوردی برا وزن گیریش؟ دکترم راس میگه بعدن وزن کم کردن واقعا سخته  راستی ...

۱۲کیلو اضاف کردم

چیزی به هدف وزن گیری نخوردم غذاهای عادی کلا هرروز پروتیین مرغ و گوشت میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اسی که فهمیده چه کاری میتونه بکنه؟ الکی بخودت استرس نده چیزای مقوی بخور کلا مدل بعضی ادما مث ا ...

اره بابا فقط تنشون سلامت باشه رشدشون خوب باشع وزنشونم میان بغلمون با شیر وزن میکیرن

ایندفه برم میگم چندروزدیگه دوباره میرم مطب قرص اهنم ۴ ماه به بعد هرروز یدونه دارم الان وضعیت خونرسان ...

تقریبا اونجام کاری نمیکنن ولی ب طور مرتب قلب بچه ها رو چک میکنن گفتن اگ کمی ضربان قلب بد بزنه سریع سزارین خوب البته تو نترس کلا دو قلو ریسکش خ بالاس 

۱۲کیلو اضاف کردم چیزی به هدف وزن گیری نخوردم غذاهای عادی کلا هرروز پروتیین مرغ و گوشت میخورم

منم سعی میکنم هرروز پروتئین بخورم انشاالله که تواین هفته حسابی وزن بگیره فندقم 🙂

منم ۱۳کیلو اضافه کردم

2706