2733
2734

که پول پس انداز کنید

من فقط بلدم خرج کنم

وای حدود یه تومن و خرده ای تحت تاثیر اینجا  چند روزه جمع کردم

دادم دو دست مانتو شلوار و ماسک مو 

یا میرم یواشکی خوراکی میخرم

چیکارکنم بتونم واقعا 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی هدف داشته باشی همینه دیگ

من کل پولمو ک ن 

یکم پس انداز

یکم خرج کار و گسترشش

ی مقدار دیگم باشگاه و کلاسا و لباس

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

پس انداز زمانی که لازم نداری جایزه 

وقتی لازم داری که نمیشه از خواسته هات بزنی 

ولی میشه گاهی کمتر خرید حتی در حد پنجاه تومن صد تومن گذاشت یک گوشه 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
2738

من دوتا کارت دارم یک کارت جوری پنهون کردم کلا خونس پیش مدارک پول های پس انداز میریزم اونجا و کارتی ک همیشه باهام بیرون مقدار محدودی پول دارم وگرنه برم بیرون کارت پر پول باشه منم همش خرج میکنم

اون روزی ک مانتوهای کمدم شمردم ۴۰ تا داشتم و اومدم تو سایت دختره تامیک زده بود پول ندارم لباس عید بخرم .هم کمتر خرج کردم هم پس انداز هم کمک ب خیریه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

درود،

با نهایت احترام ولی اعتقاد دارم زن یا دختری که پس انداز میکنه فوق العاده آینده نگر و پخته و آب دیدست... و فوق العاده بدرد زندگی بیشتر میخوره... تا اونی که فقط خرج میکنه...خرج مشکلی نداره ولی پس انداز کنارش خیلی مهمه...

چون توی این دوره پس انداز نداشته باشی زندگیت نابود میشه...

بازم میگم من نظر شخصیمو دادم با نهایت احترام   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
درود، با نهایت احترام ولی اعتقاد دارم زن یا دختری که پس انداز میکنه فوق العاده آینده نگر و پخته و آ ...

درست میگین ولی نمیتونم یه چیزی انگار قلقکم میده خرج کن ۱۰۰ تومنم داشته باشم ده بار می‌شمارم و براش نقشه میکشم در صورتی که به نیت پس انداز برمی‌دارم 😕

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
درست میگین ولی نمیتونم یه چیزی انگار قلقکم میده خرج کن ۱۰۰ تومنم داشته باشم ده بار می‌شمارم و براش ن ...

پیشنهاد میکنم پولای نقدتونو حتی از یک ریال تا میلیون ها تومان هرچقدر که تونستید جلوی دید نذارید...

میدونید ما آدما نقطه ضعف بزرگی داریم...

ما نسبت به چیزی که زیاد توی چشم هست زیاد وسوسه میشیم و مورد استفاده قرارش میدیم...

ولی خیلی چیزا هستن توی چشم نمیان ولی فوق العاده میتونن زندگیتونو عوض کنن

اینارو میگم که بدونید پول اتونو جلوی چشم نذارید و یا بقول دوستان طلا و یا حتی ارز دیجیتال و خیلی چیزا بگیرید و سرمایه گذاری کنید...

ساده ترین راه نگه داشتن پولای نقد و در نهایت ریختن توی بانکه...اگرم پول طلارو دارید بقول دوستان طلا بگیرید که بزرگترین پس اندازه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...