2733
2734
عنوان

از مردا نفرت گرفتم حتی وقتی،،،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 80 پست
شاید چشمام بد دیده

پس حتما با مشاور صحبت کن ریشه ای باید درمان شه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

درسته 

اصلا رسالت بیشتز این نرها همینه 

الان مریض شدم شوهرم گفتم شام با تو گفت من کار دارم و رفت بیرون با دوستاش گردش 

حالا اگر یه ذره حال ندار باشه اگر پامو از در بزارم بیرون میگه من مریضم محلم نمیدین .فقط برای حرص دادت و توقع داشتن خوبن 

حالا زنی که همیشه بیمار باشه هم نیستم و ناز نازی نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من ن  آغوش پارتنرم امن ترین جای دنیاس برام  باید عاشق باشی تا معنی ارامشی ک پیشش دا ...

اگه همون آدم با هزار وعده کن داده ازش کتک بخوری و بی وفایی ببینی تنهات بزاره ،خدانکرده ، بنظرت میتونی کسی باور کنی؟

2731

[QUOTE=336536125]اگه همون آدم با هزار وعده کن داده ازش کتک بخوری و بی وفایی ببینی تنهات بزاره ،خدانکرده ، بنظرت میتون ...[/QUO.اگع با چشم باز انتخاب کنی همچی چیزایی پیش نمیاد

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
[QUOTE=336536125]اگه همون آدم با هزار وعده کن داده ازش کتک بخوری و بی وفایی ببینی تنهات بزاره ،خدانک ...

می‌دونم ، انشالله خوشبخت بشید ، اما همه اولش خوبن ، ادعای خوب هارو در میارن 

منم عین توام  ولی مجردم  از همه مردا متنفرم و هیچوقت نتونستم کنار کسی  احساس آرامش ...

حتما بابات مادرت اذیت می‌کنه ،من هم بابام بده هم شوهر سابقم بد بود ، هم مردای دور اطرافم 🖤

2738
می‌دونم ، انشالله خوشبخت بشید ، اما همه اولش خوبن ، ادعای خوب هارو در میارن 

ممنونم 

اونی ک احساسش پاک و واقعی باشع از رفتارش معلومع نمیتونع تظاهر ب خوب بودن بکنع 

امیدوارم شما هم آدم درستی سر راهتون قرار بگیرع🤍

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
ممنونم  اونی ک احساسش پاک و واقعی باشع از رفتارش معلومع نمیتونع تظاهر ب خوب بودن بکنع  ا ...

انشالله خوشبخت بشی  اما این همه آدم عاشق که شوهراشون بعد ۵سال بهشون خیانت کردن  یا ولشون کردن ، آدما تظاهر بلدن

2706