2733
2739

یهه خونه ای دیدم کابینتاش سوسک داره شرکت سم پاشی گفته تضمینی سم میزنه سوالم اینم موثره؟و اینکه 

اگه بعد سم پاشی تمیزز کاری بخوایم بکنیم با وایتکس و اسید اثر سم میره؟

خمیر سوسک کش بزن راحت میشی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سم یک هفته اثر خودشو می‌ذاره فک کنم . بعدش پاک کن که وسیله هاتو بذاری

والا عجلیه ینی بعد ۲۴ ساعت زدن سم باید تمیز کاری کنیم میترسم وایتکس اینا اثر سم و ببره اعصابم خورده 

2738
آره سوسکا میرن والا خودشون بهتر میدونن ولی من فقط یادمه تا یه هفته در و پنجره ها باز بود و خیلی تو ...

والا گفتن اثرش نمیره میترسم باز آخه وایتکس و اسید خیلی قویه 

نیازی نبود سم کامن میگرفتین همه جا رو سم پاشی میکردین تو راه آب فاضلاب هم سم میریختین بعد نایلون میز ...

کامن هم گرفتم والا شرایط ندارم سختمه بر همین خواستم سم پاش بیاد خیلی میترسم از سوسک یبار درگیرش بودم چشمم ترسیده

منم از همبن میترسم چون گفتن نمیره ولی آخه وایتکس قویه مگه اینکه دست ب کابیتا نزنن فقط کف خونه رو تمی ...

وایتکس قویه اثر سم می‌ره، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2706