2733
2739

تقریبا هشت ماه بیشتر میشه این اگزما رو  از نوع متفاوت  ، لعنتی رو گرفتم به کل بدنم سرایت کرده پاهام دستهام باسنم خیلی خارش داره و بدنم رو زشت کرده امشب شوهرم خیلی درمورد بدنم حرفهای زشتی زد همینطوریش خیلی عذابم این مریضی ….😭😭😭😭😭

درمان نمیشن؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

دکتر رفتی 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی گفت💔

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2731
2738

بهم گفت اینقدر خرج تو می‌کنم خرج زن‌های دیگه میکردم خیلی بهتر بود خدایا خودت کمک کن واسه یک زن پوست و صورتش خیلییی مهمه این مریضی رو بهم داد 🥹🥹🥹 درمان هم نمیشه اینقدر دارو میخورم 

عزیزم خیلی طبیعیه ادم بیمار بشه 

اصلا فکرتو درگیر نکن

ادما بعضی موقع از چیزای دیگه اعصابشون به هم ریختس و سر طرف مقابلشون خالی میکنن ولی تو ناراحت نباش عزیزدلممم انشاالله زودتر هم خوب میشی حتما برو دنبال درمانش♥️

2706