2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ابن سینا بودم خیلی راضی بودم. رویان دوستم بود اصلا راضی نبود. یزد که میگن خوبه نمیدونم. اگه تهران ...

من شهرستانم

از دکتر صدیق گیلانی چیزی شنیدی عزیزم که خوبه یا نه؟

2731
مشکل از همسرمه باید بریم اورولوژیست

آزواسپرمه؟ 

منم مشکل شوهرم داره ولی نمیدونم کدوم مرکز برم 

اورولوژی رفته ، فرشاد نامداری تهران گفت رویان بهتره

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2738
عاره متاسفانه نگفت کدوم دکترش؟ آخه چند تا دکتر داره

نه نگفت فقط گفت رویان بهتره ...

واریکوسل داره؟ 

من شب و روزم شده گریه نمیدونم اگه قرار به عمل شد چجوری به خانواده ها بگم اخه تا الان فکر میکنن خودمون نمیخواییم 😭

واقعا چرا قربون حکمت خدا برم هر روز این همه بچه سقط میشن که یا ناخواسته بودن یا نامشروع ،، اونوقت ما به هر دری باید بزنیم که آیا بشه یا نه 😭😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
نه نگفت فقط گفت رویان بهتره ... واریکوسل داره؟  من شب و روزم شده گریه نمیدونم اگه قرار به عمل ...

نه عزیزم آتروفی دوطرفه‌ست فکر کنم تنها راهش بیوبسی بیضه‌ست که ببینن اسپرمی پیدا میکنن یا نه 

شما هم باید بیوبسی کنین نه؟ 

نه عزیزم آتروفی دوطرفه‌ست فکر کنم تنها راهش بیوبسی بیضه‌ست که ببینن اسپرمی پیدا میکنن یا نه  ش ...

فک میکنم باید بیوپسی کنه ...بهش امپول و دارو داده بود ۳ ماه اخه هورمون هاش نامیزونه مخصوصا تستسترون به شدت پایین بود 

ولی یه سفری پیش اومد نشد امپول هاش رو ادامه بده ،، دوباره باید بره دکتر

دعا کنیم واسه هم خیلی حال بدیه

آره من که همش داغونم به هیچ کسم نمیتونم بگم همش ریختم تو خودم دارم نابود میشم .... 

کاش خدا معجزه کنه برامون ....اگه خدا بخواد  کاری نداره کاش بخواد و معجزه کنه برامون 😭

آره من که همش داغونم به هیچ کسم نمیتونم بگم همش ریختم تو خودم دارم نابود میشم ....  کاش خدا ...

حالا ناامید نباش عزیزم

تو ناامید باشی شوهرت دیگه خیلی خودشو می‌بازه

توکل به خدا کن و برو دنبال درمان اگه نشد بعد سوگواری کن

ببین من همش به چشم بیماری بهش نگاه می‌کنم یکی بیماری پوستی میگیره یکی بیماری قلبی یکی هم این

همه‌ی این‌ها هم باید برن دنبال درمان

دعا کنیم تهش شاد بشیم

حالا ناامید نباش عزیزم تو ناامید باشی شوهرت دیگه خیلی خودشو می‌بازه توکل به خدا کن و برو دنبال درم ...

ان شاالله ...درسته منم همش میگم خدایا خودت گفتی بعد هر سختی آسانیست ، ان شاالله به زودی زود دل ما هم شاد بشه 

2706