2733
2739
عنوان

در من کوچه هایی است که بی تو هنوز نرفته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 25 پست

سخته.من عاشق پسری شده بودم که در حد چت بودیم.تا اینکه دانشگاه قبول شدم جایی که اون دانشجوعه و تا شهر خودش دو ساعت راهه. بعد اینکه اومدم تو شهری که اون بود و دو سه باری رفتیم بیرون.رفتاراش رو سنجیدم فهمیدم ازم خوشش میاد.وقتی بهش گفتم عاشقشم.برخلاف تصورم.نه تنها ترکم نکرد بلکه الان جوری عاشقمه .که تحمل ناراحتیمو نداره.و بعد اینکه دعوامون شد .گریه کرد.التماسم کرد.که نرم و بمونم پیشش‌.کاش بشه برای هم شیم.پسر خیلی خوبیه.من کل دنیارو هم بگردم به خوبیه این پسر پیدا نمیکنم. و از آقایون سایته🥲

دانشجو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخته.من عاشق پسری شده بودم که در حد چت بودیم.تا اینکه دانشگاه قبول شدم جایی که اون دانشجوعه و تا شهر ...

باهم دوست بودید شما خب چت می کردید 

من مشاوره ارتباط مون رسمیه 

2731
سخته.من عاشق پسری شده بودم که در حد چت بودیم.تا اینکه دانشگاه قبول شدم جایی که اون دانشجوعه و تا شهر ...

شما چت می کردید بیرون می رفتید عملا دوست بودید 

اونم تو رو دوست داشته

من ۲۰ سالمه اون ۲۶ مشاورمه  به شدت شوخ و صمیمی و با درک و فهم  تا کنکور ۲ هفته یکبار می ...

وای نه …. سخت شد :))))) 

به نظرم سعی کن ذهنت روجای دیگه متمرکز کنی به خودت کمک کن … از من به تو نصیحت 

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
چراسخت ؟ چرا آخه ؟

ببین تو یه برهه هایی از زندگیت هست 

که عمیقا نیاز پیدا میکنی به یک نفر 

من میگم تایم ۱۸ سالگی تا ۲۲ سالگی پرخطر ترین تایمه 

که یک اشتباهی بکنی…از تک تک اشتباهاتات هم قراره درس بگیری این تایم ولی از من میشنوی مراقب باش 

نذار اون حسی که بهت گفتم نیاز شدید به بودن یک نفر بهت غلبه کنه …. 

من اشتباه کردم 

و وقتی کسی این حرفا رو بهم میزد نمیفهمیدم

فقط میخواستم برسم به اون کسی که میخوام

به هر قیمتی 

بعد فهمیدم ضرر کردم

الانم اولویت با کنکور و درس و آینده ات هست

انقدر قراره اینده کیس های خوبتر ببینی 

که یادت میره این کی بود چی بود 

از من بشنو 

مراقب این طله های ۱۸ تا ۲۲ سالگی باش :))))) لطفااااااااا

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2738
باهم دوست بودید شما خب چت می کردید  من مشاوره ارتباط مون رسمیه

اره دیگه دوست بودیم.من تو این دنیا اگه بهم بگن ی آرزو بگو که برات برآورده کنیم .میگن من و عشقم بهم برسیم و زندگی پر از آرامشی داشته باشیم.نه ثروت میخوام.نه چیز دیگه ای.واقعا از ته دل به شدت همو میخواییم.ولی اختلاف مذهب و اعتقادی دارن خانواده هامون

دانشجو