2733
2734

اخه گناه من چیه . این همه ادم عاشق میشن ازدواج میکنن مگ من چکار کردم .....بچه ها منظورم اینه مثلا حتی خواستگاری ام اومدن بعد فهمیدم قصدش کلاه برداری بوده زندگیم شده مث فیلما ترکیه ایی دیگ نمیکشم دیگ نمیتوتم اعتماد کنم

کلا ادم خوب کم شده 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره دیدم واقعا چندنفرو   ک چقدر عاشقن و وفادار

الان به من خیانت شده جز منو شوهرمو خدا هیچکسی خبر نداره

میریم مهمونی برای هم کادو میخریم جلو بقیه کنار هم میشینیم همه حسرت مارو میخورن

ولی روزی نیست که من گریه نکنم از خدا مرگو نخام

راستی دو هفته دیگه میریم سفر همه هم خبر دارن

و راستی دیگه بخاطر ناراحتی و شدت غصه ای که دارم با وجود قرص خواب دو شبه فقط سه و نیم ساعت خوابیدم

خب دیگه

.
الان به من خیانت شده جز منو شوهرمو خدا هیچکسی خبر نداره میریم مهمونی برای هم کادو میخریم جلو بقیه ک ...

عزیزم الهی ک خدا ارامش بهت بده . خیلی سخته 

شوهرتو ببخش بالخره روزی عاشقت شده ک اومده جلو