2733
2739
عنوان

نامزدم رمزشو بهم نمیگه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 49 پست
یه بار بهش بگو ممنون میشم رمزتو داشته باشم اگر گفت چرا بگو خب بعد از اینکه داریم ازدواج میکنیم زندگی ...

وایسا الان بگم😂💔🤦‍♀️

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر اینجوریه از خودش بپرس اگر منطقیه بگو این کارش اذیتت میکنه شاید تاحالا کسی رمز گوشیش را نداشته ...

الان میپرسم شاید حق باشماس

2731
شوهر من حتی نامزدی نمیرتظت گوشیشو دستم بگیرم چنان دعوایی کردم که نگو بعد مادرمو انداختم وسط مامانمم ...

خداروشکر عزیزم

براش مهم نیس داشته باشه یا نه؟

ن میگه من بهت اعتماد دارم وگرنه مگه فقط با گوشی میشه کاری کرد من میدونم تو پاکی و....

آره اینم میگه اعتماد نداری و...

هیچ مشکلی نداره وزیرآبی هم نمیره

خودتونم میگین ک رمزگوشیشو بازمیکنه وبهتون میده دیگه

اون فقط احساس میکنه وقتی بهش میگی رمزشو بده

ینی بهش اعتماد نداری

همین

سعی کنین اصن روی این قضیه حساس نشین واصرارنکنین

باگذشت زمان خودش اینکارو میکنه ورمزشو میده

مطمئنم

2740

استاتر به نظرم تاپیک زدی چیزی که دلت میخواد رو فقط بشنوی اینکه بگن اشکال نداره حریم خصوصیش هست و با هرنظری به غیر از این مخالفی 

و اینکه میگن زیرآبی میره و شما میگی اهل این حرفا نیست الکی نمیخوام شک بندازم تو دلت کلا دارم میگم اونایی که خیانت دیدن همشون بار اول فکر میکردن طرفشون اهل این حرفا نیست اینو گفتم نگاه ساده نداشته باشی 

بعد اینکه به نظرم باهاش بشین صحبت کن علتش رو بپرس و بهش بگو قرار نیست گوشیش رو چک کنی فقط اگر نگی حس غریبه بودن میکنی 

این نظر منه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
ن نداره

خب عزیز من شاید بخاطر همین اونم رمزش نمیگه دیگه

به نظر من برو باهاش صحبت کن مثلا اول تو رمز گوشیت رو یه چیزی راجب اون بزار بعد بهش بگو که اونم رمز گوشیش به تو بگه یا مثلا یه چیزی راجب تو بزاره

بخاطر این میگم که بهش بگو رمز گوشیش رو اینطوری بزاره که این شکلی هم تو میفهمی رمزش چیه هم اونم حس بدی نمیگیره که فکر کنه تو بهش اعتماد نداری و...

هیچ مشکلی نداره وزیرآبی هم نمیره خودتونم میگین ک رمزگوشیشو بازمیکنه وبهتون میده دیگه اون فقط احساس ...

خیلی ممنون حس خوبی گرفتم از حرفاتون

استاتر به نظرم تاپیک زدی چیزی که دلت میخواد رو فقط بشنوی اینکه بگن اشکال نداره حریم خصوصیش هست و با ...

من طرفمو خوب میشناسم دلیلشم فهمیدم ممنون

خیلی ممنون حس خوبی گرفتم از حرفاتون

خواهش میکنم

این رفتارشما الان ک توی عقدهستین طبیعیه

ونامزدتونم اینو میدونه

ولی خواهشا ادامه دار نشه ک اونم درمقابلتون گارد میگیره

2706