2737
2734

شاید الان یه سریا بیان بگن حریم خصوصی و ..

ولی وقتی آدم خصوصی ترین جای بدنشو با طرفش به اشتراک میذاره دیگه گوشی فقط حریم خصوصیه!؟

بنظرم چیزایی داره که نمیخواد شما ببینی و بدونی

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

هیچ قدرتی بزرگتر از خورشید ، ماه و زنی که ارزش خودش رو میدونه نیست :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اکانت اینستاگرام من و شوهرم روی گوشی همدیگه ست. 

همراه بانک های شوهرم روی گوشی منه 

ولی شوهر تو رمز گوشیشو بهت نمیگه؟ 

چی بگم والا 🤔🙄

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

شوهر منم رمزشو بهم گفت یاد نگرفتم بعد گفت بیا اثر انگشتتو بزارم گفتم ن

تو اکانت تلگرامشم بودم چیز خاصی نداشت فقط خوشش نمیومد فصولی کنم حس بدی میگرفت

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
من بودم بلاکش میکردم

نامزدشو بلاک کنه؟ کاش به همین سادگی بود

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740
شاید الان یه سریا بیان بگن حریم خصوصی و .. ولی وقتی آدم خصوصی ترین جای بدنشو با طرفش به اشتراک میذا ...

الان پیشمه بهش بگم ببینم میگه یا ن؟

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
شاید الان یه سریا بیان بگن حریم خصوصی و .. ولی وقتی آدم خصوصی ترین جای بدنشو با طرفش به اشتراک میذا ...

حرفت کاملا درسته ولی اسی میگه هروقت بخوام بهم میده گوشیشو فقط رمزشو نمیگه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
اکانت اینستاگرام من و شوهرم روی گوشی همدیگه ست.  همراه بانک های شوهرم روی گوشی منه  ولی ...

ماعم اکانت همو داریم

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
محرومیت از نیاز های جنسی  غلط میکنه رمز نمیده

اخ ن این گزینه بدیه داری پیشنهاد میدی

زن و شوهر باید قرار بزارن تحت هیچ عنوانی جای خوابشونو جدا نکنن

2706