2733
2734
عنوان

اسم ماهور

212 بازدید | 33 پست

سلام خانوما من این اسمو فعلا برای دخترم انتخاب کردم شوهرمم خوشش اومد تا چند وقت پیش دیدم میگه که این اسم اسم مشترک بین دختر و پسره یه اسم دیگه انتخاب کنیم در صورتی که از اول میدونست این اسم اسم مشترکه که به نظر من بیشتر به دختر میاد تا پسر خلاصه به من گفته بود به خانوادت و بقیه نگو اسم چی میخایم بذاریم به کسی ربطی نداره در مورد اسم نظر بدن امروز دیدم مادر شوهرم میگه اره اسم خیلی مهمه من از اسم های مشترک خوشم نمیاد اسم باید خیلی خاص و تک باشه حالا دخترش برای اینکه اسم تک باشه اسم بچه شو یه اسمی گذاشته که هر کس میشنوه شاخاش سبز میشه حالا اونم سلیقه س من کاری ندارم ولی ازین حرف مادر شوهرم فهمیدم چرا شوهرم از اسم ماهور منصرف شده به جاش یه اسم خیلی مسخره پیشنهاد داده که حس میکنم نظر مادرشه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهرت چی گذاشته؟ 

شوهرت چه اسمی پیشنهاد داده؟ 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731

هم اسم بچه خواهرشوهرت رو بگو هم اون اسم مسخره ی پیشنهادی شوهرت

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2738

به نظر منم به دختر بیشتر میاد. ولی اینجوری که من تحقیق کردم و فهمیدم ماهور پسره و با تلفظ ماهوَر دختر. ماهورا هم دختره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706