2737
2734
عنوان

سر بچه سه ساله داد زدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 86 پست
بچه ها نمی‌فهمن تازه ادب میشن براشون بهتره

من خودم به شدت از اینکه کسی سرم داد بزنه بدم نیاد.  روانمو میریزه بهم. 

از اون روز بهانه گیرتر شده

کم طاقت تر شده

همش میگم تقصیر منه که داد زدم

نمیدونم واقعا اینطور شده یا من اینطوری فکر میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم🥲

خودتو ناراحت نکن تموم شده دیگه سعی کن از این به بعد داد نزنی یا حداقل مراعات بچتو کنی 

بهش محبت کن بغلش کن دیگه بهش فکر نکن خب توام لابد خیلی اذیت بودی که اینکارو کردی الانم که پشیمونی

بچه ها نمی‌فهمن تازه ادب میشن براشون بهتره

چرا سلامت روان جامعه ایرانی در حالت بدی قرار داره همین کامنتو یه دور کسی بخونه میفهمه 😂

...What the fu                                                      

عزیزدلم آروم باش یکم. الانی که می‌دونی چقدر حال بدی بهت دست داده و چقدر پشیمون هستی، این تجربه رو استفاده کن برای آینده تا در کل با بچه ها رفتار محتاطانه تری داشته باشی.

می‌دونم که حس خیلی بدی هست ولی باهاش کنار بیا که گذشته و تو نمی‌تونی گذشته رو تغییر بدی، و بهترین و تنها کاری که می‌تونی در مقابلش بکنی اینه که سعی کنی در آینده رفتار بهتری داشته باشی. پس ازش بگذر و بپذیر که تجربه بدی بوده، اما الان دیگه تموم شده و دیگه تکرار نمی‌شه. همین

2738
من دست بزن دارم .بخاطر کودکیم کتک خوردم  دست خودم نیس بچمو میزنم شوهرممم فهمیده میگه طلاقت می ...

جون عزیزترین شخص زندگیتون بچه‌هاتون رو نزنید

شما حرصتون خالی میشه اما اون درگیر کلی مشکلی روانی میشه

اگه لازمه خودتون پیگیری کنید که چرا کتک میزنید

تنبیه لازمه اما لطفا نزنید طفل معصومارو

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛

ی وقتایی ادم عصبی میشه بچه ها فراموش میکنن البته ن اینکه فراموش کنن بچه من ی چیزایی رو ی وقتایی میگه ک من اصلا فک نمیکنم یادش مونده باشه ولی خب ب رو نمیارن

شمام ناراحت نباش هم پریودیت نزدیک بوده هم اینکه بچه همش نمیشه با نازو نوازش باهاش رفتار کرد 

سخت نگیر همه عصبی میشن داد میزنن

منم گهگاهی داد کوچیک میزدم

زودی هم فروکش میکرد و هیچی نمیشد

اما این بار یهو دیدم داره میلرزه

گفتم خاک تو سر من

بچه های غزه بمب و موشک رو سرشون میریزه که میلرزن

من خودم سر بچم این بلا اوردم

جون عزیزترین شخص زندگیتون بچه‌هاتون رو نزنید شما حرصتون خالی میشه اما اون درگیر کلی مشکلی روانی میش ...

دست خودم نیس خودمم میزنم ...بعد زدن میفهمم زدم 

ی مادر روانی ام

ازدواجمم اجباری بود تو سن کم 

توجبه نمیکنم 

روانی ام دیگ چیکار کنم

یاباید خودمو بکشم یا طلاق بگیرم بدون من بزرگ بشه ...چون بارها تلاش کردم ترک کنم نشد .بارها دکتر رفتم نشد 

چقدر مثل من

منم دقیقا پریود اینماهم به شدت عصبی وپرخاشگرشده بودم

طوری که حتما باید برم دکتر 

چون تا این حد طبیعی نیست

خیلی هم خونریزی زیاد و لخته ای بود 

دقیقا منم سر پسرم دوبار فریاد زدم 

طفلی بچه طفل معصوم و بی پناهم 

الهی که من بمیرم براش 

من هنوز خودمو آروم نکردم انشااله شما بتونین 

و بعد از این همش لحظات خوشی رو کنار هم داشته باشین عزیزم

عزیز دلم رفتار شما طبیعی و نرمال نیست ،این حجم از درد و غصه اصلا نشانه خوبی نیست

در وحله ی اول سعی کن خودت رو درک کنی ،خودت رو ببخشی ،شرایط رو درست تفسیر کن برای خودت و با خودت آشتی کن 

تو یک مادر هستی همین ،مادری پر از چالش و فراز و نشیب هست با این روحیه که صد در صد نشات از کودکی شما گرفته کار براتون سخته ،حتما از متخصص کمک بگیر گلم 

بسیار سخن بود ، نگفتیم و گذشتیم ...🌼
2706