2733
2734
عنوان

دارم از استرس دیونه میشم

77 بازدید | 10 پست

تو رو خدا کمکم کنید...پسرم دو روز دیگه کنکور داره

نه کارت ملی داره و نه شناسنامه عکس دار..

من احمق هم دیر فهمیدم  اینو...هفته ی گذشته دفتر پیشخوان بردیمش...گفتن تا یک ماه دیگه شناسنامه عکسدارش اماده میشه...حالا چکار کنم؟

دفترچه درمانی اش هم عکس دوره ابتداییشه

اگه سرجلسه راهش ندن چکار کنم؟

بخدا خودش دق میکنه...از بس من بی مسؤلیتم..

چکار کنم اگه تجربه دارید خواهش میکنم یه راهی پیش و روم بزارید  

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
💔رسید کارت ملی چی حداقل کاش اونو داشتین رسیدشو نمیتونین بگیرین؟

رسیدش رو دارم ولی اخه عکس که روش نیست...شناسنامه اش هم دفتر پیشخوانه

ثبت نام کرد...الانم کارت ورود به جلسه گرفته

یعنی چی شناسنامه و کارت ملی نداره آخه عزیزم؟ اگه ثبت نام کرده یعنی داشته، یا حداقل رسیدی که موقع سفارش کارت ملی و شناسنامه جدید بهتون می‌دن رو همراهش داشته.

اگه اینا رو داشته باشه کافیه. 

2738
یعنی چی شناسنامه و کارت ملی نداره آخه عزیزم؟ اگه ثبت نام کرده یعنی داشته، یا حداقل رسیدی که موقع سفا ...

نه نداشت..الانم رسید داریم..ولی رسید که عکس نداره با کارت ورد به جلسه مطابقتش بدن

بنظرتون قبول می کنند؟

نه نداشت..الانم رسید داریم..ولی رسید که عکس نداره با کارت ورد به جلسه مطابقتش بدن بنظرتون قبول می ک ...

آره بابا.

خوبه رسید رو خودشون دادن.

عزیزم واقعا دم کنکور بدترین موقعیته برای این که اضطراب الکی به پسرتون وارد کنید. اون خودش الان تحت فشار هست، الان اصلا موقعی نیست که شما بهم بریزید و احتیاج به آروم شدن داشته باشید. یکم به خاطر پسرتونم که شده خودتون رو کنترل کنید و بهش آرامش بدید، خودتونم آروم باشید.

آره بابا. خوبه رسید رو خودشون دادن. عزیزم واقعا دم کنکور بدترین موقعیته برای این که اضطراب الکی به ...

اره حق باشماست...پیشش گفتم رسید داری مهم نیست که بهش استرس وارد نشه

ولی الان خودم اصلا خوابم نمیبره..دارم دیونه میشم

مرسی خیلی آروم شدم..ممنونم