2737
2739

لطفا بیاید بگگید من باید شنبه پریود بشم میخوام فردا بی بی چک بزنمممممممم ماه اول اقدامممه دعا کنید مثبت باشه خیلی استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵ردز بعد پری زدم مثبت بود و الان ۱۴روز میگذره از پریودم و سقط شد

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
2738

بلاخره مال همتون مثبت میشه فقط صبرو ارامش و ورزش رژیم سالم خوری چیزایی که ازش نتیجه گرفتم رعایت کنید

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

انشاالله  که مثبت میشه عزیز دلم ولی بهتره صبر کنی بعد موعد بی بی بزنی که خوب نشون بده❤

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه اول یک روز بعد از پریود مثبت شذ

بچه دوم روز پریود مثبت شد

بچه ی سوم یک روز مونده به پریود

چهارمی به نظرتون کی مثبت میشع 😂

عزیزم نگران نباش و بدون که خدا هر وقت اراده کنه نینی رو میده و اون زمان هم بهترین زمان برای شما و زندگیتونه

چون خداست که علم همه چیز رو داره و صلاح بنده هاشو بهتر از همه میدونه

ان شاالله همین ماه دلتون شاد بشه

انشاالله ک مثبته..وقتی فکر نمیکنی دقیقا همون موقع میشه من هی میگفتم چرا پهلوم اینقدر درد میکنه شتید سنگ کلیه دارم چرا پ نمیشم بعد در اوج ناباوری چک زدم دیدم مثبته

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2706