2737
2739
عنوان

محمدم دلم خیلی برات تنگ شده 😭🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 10386 بازدید | 218 پست

هرچی خیر و صلاحه همون بشه گلم انقدر که تو غصه خوردی تو جوونی پیر شدی بسه جانم بسپار به خدا ، خودش هواتو داره

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعن یادت ب خوبیاش نمیاد ب خاطراتتون نمباد من ۹ ماه شدع ک نیست ثانیه ای نیست ک دلتنگش نشم یا فراموش ...

نه 

هیچوقت خوبی برام نکرد ک دلم شاد شه ب قرآن قسم 

تاپیک یکی مونده ب اخرمو بخون

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

خدایااا خداجونمممم لطفاااا اینا بهمدیگه برسن 🥺🥺🥺🥺🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2728
حالا مرده؟؟؟ گناه داره بابا پشت مرده اینجوری نگو🥺

زندس پسره و اسی عاشق همن پدر اسی مخالفه اینام راهی ندارن جز فراموش کردن هم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

راهی دارن ولی راهش سخته .... 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
راهی دارن ولی راهش سخته .... 

اره راهش فراره اما اسی فرار و نمیخاد 

اره راهش فراره اما اسی فرار و نمیخاد 

چیبگم والا جفتشون کوتاه نمیان

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2740

مگه مخالفت از طرف خانواده‌ی اسی نبود و خود اسی پسره رو ولش نکرده پس چرا همه دارند میگند پسره نامرد بوده یکی توضیح بده🥲

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏

خب پس چرا عکس قبر و اینا گذاشته😐

ای بابا 

بقران نرفتن دو روز سرکار و با همون پول خودشون برن وسیله گرووووون بخرن ببینن اصلا عشق میمونه 😑

نه  هیچوقت خوبی برام نکرد ک دلم شاد شه ب قرآن قسم  تاپیک یکی مونده ب اخرمو بخون

خوندم 🥺ولی اگع برات خوب نبود چرا ۶ سال باهاش موندی بعدم اگع واقعن عاشق باشی ۱۰ روزع متنفر نمیشی حتی اگع خیلی خیلی بدی کردع باشع من اگع بخام بگم چجوری رفت میگی چجور هنوز دلتنگ میشی 🤣🥺

محمدا که بگیر بودن 

اتفاقا پسره بگیره پدره استارتر میگ دخترمو نمیدم اینام این وسط اسیر شدن و بهم  زدن باهم

2706