2737
2739
عنوان

کمک میخوام...

194 بازدید | 12 پست

خیلی استرس دارم

کنکور فرهنگیان

واسه دعوت به مصاحبه فقط همین ملاکه؟؟؟

اخه بعضیا میگن ۱۵ درصد کنکور از کنکور اردیبهشته

الان یکی کنکور فرهنگیان رو فقط ثبت نام کرده و کنکور اصلیش تیره چی کار باید بکنه

اصلا این موضوع صحت داره؟؟

نه بابا کلا کنکور جدا داره ربطی به اون یکی کنکور نداره

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
همراه با کنکور اردبیهشت باید بدی و ملاک دعوت به مصاحبه دفترچه اختصاصی فرهنگیان و آزمون سراسریه

خب اینطور که نمیشه

مصاحبه تو خرداده اواخرش

و حدود ۲۵۰ هزار نفر فقط کنکور فرهنگیان رو ثبت نام کردن

یعنی الان اونا دعوت نمیشن؟؟؟

اونم وقتی که ۱۵ درصد سراسریه ۱۰ درصد کنکور اختصاصی واسه حالا شهر و دانشگاهش

خب اینطور که نمیشه مصاحبه تو خرداده اواخرش و حدود ۲۵۰ هزار نفر فقط کنکور فرهنگیان رو ثبت نام کردن ...

منظورتو متوجه نمیشم کنکور فرهنگیان به تنهایی نداریم که مگه اینکه از طریق آزمون استخدامی بخوای بری و زمانی گزینش برای دانشگاه و شهر میشه که تراز نهایی و ترمیم معدل اعلام بشه

منظورتو متوجه نمیشم کنکور فرهنگیان به تنهایی نداریم که مگه اینکه از طریق آزمون استخدامی بخوای بری و ...

یه اماری هست اگه یکمی بگردی میبینی نوشته n هزار نفر منحصرا کنکور فرهنگیان رو ثبت نام کردن

من خودم اول میخواستم فقط کنکور فرهنگیان رو ثبت نام کنم و گزینش بود که فقط قصد شرکت در ازمون اختصاصی فرهنگیان رو دارم