2737
2734

سلام.

من امشب با همسرم و بچه هام بیرون بودم.

وقتی ماشین رو از پارک بیرون میاوردیم یک خانواده پرجمعیت از پشت ماشین رد میشدن. ۵ دقیقه منتظر موندیم تا همشون رد بشن. شوهرم آهسته ماشین رو میاورد بیرون که خانم جوون خانواده، بلند گفت عه بچه ها مراقب باشید این مرتیکه حالیش نیست چجوری ماشین رو بیاره بیرون. میدونید چرااا؟ چون کوووووره کووووور.

شیشه ها کلا پایین بود و من و بچه هام هم شوک از بی ادبی یک خانم.

خیلی ناراحت شدم. آخه همسر من مرد آروم و با ادبیه.

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

به دل نگیرید بعضیا ذاتا بی فرهنگن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی فرهنگی خودشو نشون داده

این روزا سلیطه گی و فحش دادن و بی فرهنگی، جزوی از افتخارات مردم و روشن فکری جامعه محسوب میشه🤦🏻‍♀️💔

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
2738

بعضیا تنشون میخاره واس دعوا ،و از عالم و آدم طلبکارن 🥴باید گیر یکی بیوفتن ک حسابی بشونش سرجاش

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

من بودم میگفتم من اینجا ندیدم تابلو عبور حیوانات رو

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
به دل نگیرید بعضیا ذاتا بی فرهنگن

آدمی نیستم که با این حرفا بهم بریزم.

ولی امشب از طرز حرف زدن و فحاشی بی دلیلش و ادامه دادن حرف این خانم عجیب مضطرب شدم.

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

برا ماهم پیش اومد

دقیقا همچین حالتی

فقط باید محل نذارید و رد بشید

چون بی محلی بدترین ضربه ست بهشون

وگرنه که باید خودتون رو به انداره ی اون شخص پایین بیارید و جوابشو بدین که اونم صدتا بدترش میذاره روی حرفاتون و‌ تحویلتون میده

2706