2737
2734
عنوان

میشه کمکم کنید و نظر بدید

67 بازدید | 11 پست

من دوتا فرزند دارم یکی ۱۷ ساله و یکی ۱۲ ساله. اولی پسرم بیمار است و حال خوبی ندارد متاسفانه ۹ ساله درگیر بیماریش هستیم.و دکترا قطع امیدمون کردند الان سنم رفته بالا و میخام یه فرزند دیگه بیارم دکتر بهم گفته وقت ندارم نمیدونم دو راهی قرار گرفتم . از یه طرف پسرم به من نیاز داره و یه طرف دیگه میترسم در آینده دخترم تنها بمونه.  خدایا سر هیچ کس این بلاتکلیفی را نیار

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

آره چقدر ما مثل همیم من ذخیرم دو دهمه من کیفیتشون پایینه دفه پیش پنج تا تخمک داشتم که فقط یکیشون بالغ شدو یه جنین گرید بی تشکیل شد شما چند سالتونه من آخرای ۳۸ من زیاد برام فرق نمیکنه تخمک اهدایی بچه بچس دیگه همه پاکن بچه های پرورشگاه رو میارن بزرگ میکنن این که حداقلش از شوهر آدم که هس چه بسا تو رحم خود آدم رشد میکنن و شیر بهش میدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره چقدر ما مثل همیم من ذخیرم دو دهمه من کیفیتشون پایینه دفه پیش پنج تا تخمک داشتم که فقط یکیشون بال ...

اگر همسرتون موافق هست تخمک اهدایی بگیرید اونطوری بچه سالم هست خیالتون راحته

2728
آره چقدر ما مثل همیم من ذخیرم دو دهمه من کیفیتشون پایینه دفه پیش پنج تا تخمک داشتم که فقط یکیشون بال ...

منم ذخیرم سه دهم هست شانسمو امتحان میکنم واسه آی وی اف تا ببینم خدا چی میخاد. چهل سالم هست

2740
منم ذخیرم سه دهم هست شانسمو امتحان میکنم واسه آی وی اف تا ببینم خدا چی میخاد. چهل سالم هست

من دفه دومه می‌خوام برم تو سیکل هر چی خدا بخواد همون میشه منو بی خبر نذار سر فرصت بیا از درمانت  بگو  از کارایی که انجام میدی و مکملهایی که میخوری

من دفه دومه می‌خوام برم تو سیکل هر چی خدا بخواد همون میشه منو بی خبر نذار سر فرصت بیا از درمانت &nbs ...

اگر خاستی شخصی پیام بده در ایتا صحبت کنیم

آره موافقه ولی ما مشکل ژنتیکی نداریم پسرم بصورت اتفاقی سندرم شده

ببخشید چ نوع سندرومی هستن؟

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین