2737
2739
عنوان

به خاطر اینکه بهش گفتم سیگار نکش کلی سرم داد و بیداد کرد.😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5518 بازدید | 140 پست

چی میشد سیگار تو کل جهان از بین میرفت و قدغن میشد، منم تنها مشکلی که باشوهرم دارم سیگار کشیدنشه، متاسفانه همه اونایی هم که ادعا میکنن تفریحی میکشن دروغ محضه و درواقع بهش اعتیاد دارن، قبل ازدواج یکی ازشروط مهمم این بود که سیگارو ترک کنه، اونم قبول کرد اما همین که خرش از پل گذشت زد زیرش و سیگار شده جزو لاینفک زندگیش، دیگه خودمو زدم به بیخیالی ظاهرا، اما میبینم سیگار میکشه از درون آتیش میگیرم 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊

مارال ازبس باهاش بدرفتاری وتندی کردی بنده خدابه سیگارروی آورده،دلت بحال زندگیت بسوزه نزار بدترازاین بشه تاجای که میشه باهاش راه بیا.

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حکمتی هست که تا وقتی که تنهاییم و کسی دوسمون نداره دلمون گرفته ست و دنبال این هستیم که یکی دوسمون داشته باشه و وقتی اون آدم پیدا میشه میخوایم تنها باشیم . من سه سالی هست میشناسمت کاربری م جدیده . نمیفهمم واقعا نمیشه کنترل کنید رفتارهاتون رو ؟ داد و فریاد و گردن فشار دادن و خفه کردن واسه چیه آخه ؟ یه کم صبر یه کم مدیریت رفتار . همیشه فکر میکنم اگه شوهر داشتم عمرا بدون بغلش نمیخوابیدم . ناراحت باشی بغلش آرومت نمیکنه مگه ؟ چرا میای بیرون از اتاق ؟ همونجا بمون خوابت میبره خب   

باور کن خیلیییی خسته م بیشتر از همه از خودم نمیتونم از این حالتم دربیام حس ضعف دارم ی مدتم انقدددد ...

شرایطت از من که بدتر نیست...

فکر کن من با وجود دو تا بچه دارم تلاش میکنم واسه زندگیم و آینده ام.

چه سختی هایی پشت سر گذاشتم.

الآنم که وضع خونوادم اینجوریه...

نه راه پس دارم نه راه پیش...

خیلی وقتا کم میارم میگم اصلا چرا باید تلاش کنم مگه آینده چه خبره؟ یا اصلا به هدفهامم برسم وقتی وضع زندگیم اینه... وقتی خونوادم ناراحته اوضاع زندگیم آشفته است شوهرم پشتوانه م واسه رسیدن به آرزوهام نیست دیگه چه تلاشی چه زحمتی چرا خودم اذیت کنم. اما بعدش میگم حتی اگه به هیچ جا هم نرسم ولی همین دست و پا زدن من خودش زندگیه... 🙂

2728
مهم اینه خودت میخوای شرایط تغییر بدی  انشاءالله ارامش به دو تاتون برمیگرده اونم مطمئن میشه که ...

ممنونم عزیزم.

اینقدر این مدته بهش بد کردم فکر نکنم دیگه باور کنه...

باورت میشه خودمم روم نمیشه اصلا بهش بگم دوستت دارم؟ 

با چه رویی بهش بگم؟

نمی‌دونم اصلا این قضایا خواست خداست ، چیه و چه حکمتیه...

اگه این مشکل برادرم پیش نیومده بود ، شاید الان با خونوادم در مورد طلاقم صحبت کرده بودم.

چی میشد سیگار تو کل جهان از بین میرفت و قدغن میشد، منم تنها مشکلی که باشوهرم دارم سیگار کشیدنشه، متا ...

دقیقا همینطوره. 

ته دل آدم اصلا خالی میشه...

خصوصا وقتی میبینی با دونستن اینکه تو چقدر از این کار بدت میاد و انجامش میده یه حس بدی بهت دست میده انگار اهمیتی براش نداری.

شرایطت از من که بدتر نیست... فکر کن من با وجود دو تا بچه دارم تلاش میکنم واسه زندگیم و آینده ام. چ ...

نمیدونم والا چیکار کنم

یکی از نزدیکانم تو شهرستان دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کرده رشته پوست و مو و زیبایی،فکر کنم رشته مراقبت از پوست و مو ک اگه اشتباه نکنم مثل تزریق بوتاکس و ....برام یکم جالب بود واقعیتش نمیدونستم همچین رشته ای هست، دیشب بهم گفت میخای از دانشگاه اینجا بپرسم ببینم داره اون رشته رو برا تو؟گفتم نمیدونم .حالا خودمم میگم بزار یکم جستجو کنم ببینم چخبره

2740

میدونم از رو دوس داشتن ازش میخوای نکشه چون نگرانشی 

اما حقیقت اینه داد و بیداد و عصبی بودنت باعث میشه اون ازت دور شه و دفعه بعد از لجت بره جوری بکشه متوجه نشی ، نذار ازت دور شه و کارش پنهونی شه بذار کنارت کارش و بکنه ولی اروم اروم با محبت ازش بخواه کم کنه ، اگه رفته رفته کم کنه میتونه ترک کنه اما با داد و بیداد و یه روزه بیشتر میره تو خودش و ترکم نمی کنه

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2706