2737
2739
عنوان

به خاطر اینکه بهش گفتم سیگار نکش کلی سرم داد و بیداد کرد.😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5593 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت فلسفه سیگارو درک نکردم ادم دهنش بو اگزوز خاور بگیره چه لذتی داره اخه

منم همسرم تو بارداری باهاش قهر کردم و روز بعد سیزدهم گفتم منو بزار خونه پدرم دیگه دوست ندارن و طلاق و ازاین حرفا...خونه من یه شهر دیگس خونه پدر و مادر خودم و همسرم هم شهر دیگه...منو گزاشت و خودش اومد خونه خودمون چون نمیتونست بمونه باید حتما میرفت سرکار دیگه هر روز زنگ و برگرد و این حرفا...بعد چند روز که اومدم دیدم یه بسته خالی شده سیگار رو کانتر بهش گفتم این چیه گفت اینقدر غم تو دلم بود اگه نمی‌کشیدم قلبم وا میستاد‌...منم درک نکردم که یعنی چی این در صورتی که همسر من حتی قلیون هم نمی‌کشه

و قسم به خداوند والامقام که انسانیت بالاتر از هر دین و مذهبی‌ست
2728

من نمیفهمم مردا سیگار بکشن خوب به ما خانما چه مربوط بکشن تا خفه بشن چه ضرری به ما میزنن،شوهرم میکشه بکشه تا خفه بشه من اعصابم خورد کنم خودش ریش داغون میشه بیخیال بابا

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏

جوابشو خدا می ده.اونا که سیگار می کشن مشکل روانی دارن و یه جور خودکشی محسوب می شه.عمرشون کم می شه ..پناه ببر به خدا.به داد و بیدادش هم توجه نکن.داییم همیشه سیگار می کشید بوی بد...زنش هر چی گفت می کشید بچه هم داشت می کشید زنش جلوی مادربزرگمم نفرینش می کرد.

مشکل پروستات و ریه گرفت دکترا گفتن بکشی می میری اما دیگه ۶۰ سالش بود.بعد دیگه یه دفعه نکشید.

خوب باهاش مدارا کن حاتو خوب کن ناراحت نباش تو غمباد نباش حای روحیتو خوب کن اول باهاش مهربون باش اذیتش نکن حتما فشار روشه حالش بده اینجوری اروم میشه اگه تو ارومش کنی بهش محبت منی سراغش نمیره

2738

عزیزم خب هر مشکلی هم داشته باشی روا نیست با افسردگی و بی خوصلگی روزای اونم خراب کنی 

دوم اینکه هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد...

شما میزاشتی لحظات خوبتون رقم بخوره ، چند روز دیگه درموردش حرف میزدی ، دیگه اون شب میخاستی ترکش بدی؟

یه چند روز بزار لحظات خوب رقم بزنید به هم عشق بدین بعد از در دوستی وارد میشدی نه نصیحت مردا از نصیحت بدشون میاد 

بابام سیگاریه

ولی فووووق‌العاده ترین باباست برامون. 

😍

شوهرمم نمی‌کشه متنفره 

اونم بهتررررین بابای دنیاست.

😍

گلم شوهرت رو دوست داری زندگیت رو ولی بدون آرامش حرف اول میزنه ... هرکاری میکنی بکن فقط دقت کن محبت و آرامش زیر سوال نره.

دعا میکنم ان‌شاالله همسرتم ترک کنه.

من برعکس تو اصلا نمیزاشتم کسی متوجه بشه. البته من خودم روحیه ام قوی تر بود قبلاً ...  دختر شی ...

نه من سعی میکنم همیشه نارضایتی مو نشون بدم

الان خانواده خودم و خانواده اینم میدونن من راضی نیستم.خانواده خودم شهرستانن بخاطر اون مامانم اینجا اومد جراحی شد عمل سختی داشت ۴ ماه خونه ما موند ،آدمی نیستن ک دخالت کنن و ....ولی ی بار گفت ناراحت نشیا ولی این چه وضع زندگیه هدفتون چیه از زندگی؟همه چی هست تو زندگیت ولی اصلا شبیه زندگی مشترک نیست 

من سخت نگرفتم این زندگی رو ولی واقعا همسرم ی اخلاقایی داره ک داغون میکنه آدمو

عزیزم خب هر مشکلی هم داشته باشی روا نیست با افسردگی و بی خوصلگی روزای اونم خراب کنی  دوم اینکه ...

چقد خوب،معلومه آدم صبوری هستی ک اینجوری میگی میزاشتی بعد بهش میگفتی

من ک همونجا باید عکسالعمل نشون بدم 

حالا بحث من سیگار نیستا

من نمیفهمم مردا سیگار بکشن خوب به ما خانما چه مربوط بکشن تا خفه بشن چه ضرری به ما میزنن،شوهرم میکشه ...

چه فرقی می‌کنه ، اون بهش ضرر برسه انگار به من رسیده.

بعد اینکه سیگار یا هر مخدر دیگه ای فقط به خود شخص آسیب نمیزنه...

خیلی ها به خاطر همین دود دست دوم سیگاری که یکی دیگه می‌کشه آسم و مریضی قلبی میگیرن.

بعدم چون وجهه خوبی نداره...

به خاطر بچه هام و خیلی چیزای دیگه...

عزیزم خب هر مشکلی هم داشته باشی روا نیست با افسردگی و بی خوصلگی روزای اونم خراب کنی  دوم اینکه ...

درسته زمان مناسبی نبود، ولی یه دفعه وقتی نفسش بهم خورد و بوش رو فهمیدم چنان به هم ریختم که اصلا دلم نمی‌خواست بهم نزدیک بشه.

موقع بدی به روش آوردم ولی دست خودم نبود.

بالاخره باید میفهمید این موضوع چقدر برام نفرت انگیزه.

2706