2733
2739

حالم خیلی بده اصلا نمی‌دونم باید چیکار کنم...

خیر سرم مثلا میخواستم امشب یه شب آروم بسازم...

آخه مدتیه اصلا میونمون خوب نیست. به خاطر مشکلاتم کم محلی بهش کردم.

گفتم گناه داره اونم خسته است مثل من ، نیاز به یکم توجه داره ، این همه تلاش می‌کنه و زحمت می‌کشه خدارو خوش نمیاد همش جلوش غمباد بگیرم و بی محلی کنم.

اومد خونه دید به خودم رسیدم و سر حالم اونم خوشحال شد خیلی باهم خوب بودیم تا این که دیدم دهنش بوی سیگار میده. اصلا یه دفعه ریختم به هم حالم بد شد، چون یک ماهه هر وقت میاد خونه این بو رو میفهمم.

دیگه طاقت نیاوردم و به روش آوردم و گفتم سیگار کشیدی بازم؟گفت آره، گفتم چرا کشیدی چرا این کارو می‌کنی میدونی من بدم میاد. یه ماهه هر شب هرشب دارم بوی سیگار تو میفهمم. دیدم حق به جانب میگه  چیکار به کار من داری. کارت به من نباشه . 

گفتم یعنی چی کارت نباشه. من دلم نمی‌خواد تو با خودت اینجوری کنی . گفتم کم غصه تو دلم ندارم دیگه نمیتونم غصه ی این کار تو رو هم بخورم.

گفت کی؟ تو؟ تو غصه ی منو میخوری؟ فکر کردی حرفات و رفتارات و بی محلی هات یادم رفته؟ تو همه برات مهمن جز من.. آخرین کسی که بهش اهمیت میدی منم.. حالام لازم نکرده الکی ادا بیای،

گفتم الکی ادا بیام چیه. به فکر خودت نیستی یا من و حرفم برات اهمیت نداره به بچه هامون فکر کن. دلم نمی‌خواد پدرشون یه آدم سیگاری باشه.

یه دفعه بلند شد عصبی شد و زد زیر وسیله ها گفت تو منو به این روز انداختی ، تو روانیم می‌کنی رو اعصابم میری منم برای آروم شدنم این کارو میکنم ، حالام دیگه دهنتو ببند و خفه شو دیگه بهم گیر نده چون به تو هیچ ربطی نداره تو کار منم دخالت نکن. بعد مدت ها یه امشب مثلاً خواستی یکم به من برسی ولی نقشه کشیدی بزنی خرابش کنی. من تو رو میشناسم چه آدمی هستی و  هزار تا حرف دیگه که هر کدوم بدتر از اون یکی دلمو شکست.

به خاطر اینکه سیگار کشیدنش رو به روش آوردم شدم مقصر شدم بدهکار...

هر چی از دهنش در اومد بهم گفت ...

شاید بگید زیاد مهم نیست. ولی من این مسأله خیلی برام مهمه. بعدشم یه ماهه من مرتب متوجه ام داره می‌کشه .

تموم حرفا و رفتارهاش به کنار چیزی که ناراحتم می‌کنه و منو میترسونه اینه که نکنه اعتیاد پیدا کرده بهش...😔

هیچوقت فلسفه سیگارو درک نکردم ادم دهنش بو اگزوز خاور بگیره چه لذتی داره اخه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه فقط بوی دهن مهم نیست که.. میدونی چقدر آسیب میزنه؟

از قلیون که بدتر نیست

ولی بوش خیلی زنندست

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

عین بابای من کافیه یکی بهش بگه سیگارنکش انگاربهش فحش مادردادی چنان دادمیزنه فرقی هم نداره فامیل باشه یاغریبه.اخرشم میندازه گردن ما که شماهابرام اعصاب نزاشتین تازه دوبارهم عمل قلب گرده

ولش کن گیر نده بهش بزار بکشه بدرک اگه زیاد بگی تاثیری نداره جز دعوا باید خودش بخاد ک ترک کنه

اگه خودش نخواد چی؟

میگه من به راحتی هر وقت بخوام میتونم ترک کنم ولی به نظرم اینا همه حرفه.

2740
عین بابای من کافیه یکی بهش بگه سیگارنکش انگاربهش فحش مادردادی چنان دادمیزنه فرقی هم نداره فامیل باشه ...

همین دیگه منم از این حرفش احساس عذاب وجدان میگیرم. اینکه گفت تو منو به این روز انداختی.

آخه اهل قلیون و چه می‌دونم این جور چیزا نیست. گیر داده به سیگار.

بگو نخایی که میکشه رو کم و کمتر کنه تا کلا یروز بذاره کنار

اگه خودش نخواد چی؟ میگه من به راحتی هر وقت بخوام میتونم ترک کنم ولی به نظرم اینا همه حرفه.

خودش نخادم باز با حرف تو قرار نیس ترک کنه فقط بین خودتونو خراب میکنین بیخیالش شو با اینکارا ازت سرد و دورتر میشه نهایتش مخفی میکشه ک تو نفهمی مردا از گیر دادن خوششون نمیاد

خودش نخادم باز با حرف تو قرار نیس ترک کنه فقط بین خودتونو خراب میکنین بیخیالش شو با اینکارا ازت سرد ...

همین الان شم اصلا جلوی من نمی‌کشه ... بیرون خونه می‌کشه من از بوش میفهمم ولی خوب پنهون هم نمیکنه بگم کشیدی راحت میگه آره.

اسی چندوقته میکشه ازمجردیش یامتاهلی

نه بابا کلا یه ماهه متوجه هر روز کشیدنشم.

قبلاً شاید سالی یه بار تفننی. 

وقتایی که خیلی ناراحت بود یه نخ میکشید.

اما الان خیلی زیاد مصرف می‌کنه.

2706