2737
2739
عنوان

زندگیتون بعد بچه چه فرقی کرد با قبلش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی اونی ام که بچه دار نمیشه یا بهش بگن بچه دار نمیشی خیلی سخت تر از اونیه که میگه بچه دارم و خواب و استراحت کافی ندارم 🫠

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

تمام عشق و علاقه و وابستگی م تو پسرم خلاصه میشه 

از این حجم وابستگی میترسم 

دیگه همسرم مثل سابق دوس ندارم یعنی به یک سوم رسیده 

استراحتم خیلی کم . 

از خودم بر پسرم میگذرم

چاق شدم و البته چن باری کم کردم ولی بعد برگشته چون اراده م کم شده 

اگه برگردم به عقب با کسی ازدواج میکنم که بچه نخواد و راحت زندگی کنیم تنها دلیل اینکه میگم بچه دار نمیشدم وابستگی زیادم به پسرم هست 

من از وابستگی میترسم

2738

سلام از نظر هیکل همونم فقط زمان شیردهی لاغرتر میشم که بعد درست میشه  ولی تفریح واقعا سخته با بچه کوچیک 

استراحتم کم شده و بعضی وقتا حتی به کارای خونه نمیتونم برسم البته من هیچ کمکی هم ندارم 

رابطم باشوهرم خوبه خداروشکر البته سر بچه چند باری بحث ودعوا هم داشتیم

واینکه اگه برگردم عقب بازم مادر شدنو انتخاب میکنم وعاشق دخترامم   

2706