2737
2734

سلام دوستان از همه جهت منظورمه

از نظر هیکل، استراحت ،تفریحات، رابطه تون با همسر، حس خوشبختی یا عدم خوشبختی و ....

لطفا صادقانه بگین کسی قرار نیست سرزنشتون کنه

در نهایت بگین به گذشته برگردین بازم دوس دارین بچه دار شین یا نه؟

ممنونم که تو بحث شرکت میکنین

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لاغرتر شدم، استراحتم به بک سوم رسید. طبیعتا هنوز که کوچیکه برای تفریح و مسافرت یه سری محدودیتا داریم. رابطه مون خوبه. با همه سختیاش روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم که دخترمون رو داریم. در واقع اصلا نمیدونم قبل از اون چه جوری زندگی میکردیم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این سوالو دوسال پیش اینجا پرسیدم پربازدید شد فک نکنم الان دیگه خیلی نظری بنویسن واست سایت مث قدی ...

تاپیکت هست برم بخونم یا ترکوندنش با دعوا؟😁

2740
بچه نداریم  و  نمیخوایم ... چون هیچوقت نمی‌خوام از خواب ، تفریح ،استراحت ، خرجم بزنم بر ...

منم مثل شما فکر میکنم 

😁😁😁بزن قدش🙏

اوایل اره اما از ۵ سالگی به بعد همه چی روتین میشه مثلا ما الان با دختر ۹ سالم و پسر ۵ سالم راحت میریم سفر دیکه بچه ها بزرگ شدن میتونم راحت بگم خوابم میاد برم اتاقم در ببندم اما خوب گاهی درس بچه هم باید برسم در کل ۴ سال بعد ازدواج بچه آوردم ولی الان از خدا ممنونم دو تا بچه بهم داده

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

برمیگشتم ب قبل هرگز بچه دارنمیشدم 🥲

باید ببینی شریک زندگیت چجوریه، یهو بعد۱۰سال نگه بچه میخام خلاصه ک

تا تو زنده ایی باید نگران بچه ها باشی ، تا بچه ان یجور ،بزرگترمیشن جور دیگه

من همش میگم ادم خود ب خود پیر نمیشه ، بچه ها پیرش میکنن

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍

هیکل تفریح تا یمدت باید بیخیال بشی تا بزرگتر بشه

ولی در نهایت برای ما پسرمون کلیییی ارامش و خوشبختی اورد با خودش

من تو فکر دومیم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706