2737
2734

اسی نکن موهات نابود میشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

خودم امبره مشکی دودی خیلی دوست دارم

بالا موهای طبیعی خود ادم پایین دودی قشنگ میشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
😂واویلا پس

بو خودا  هی کخ کوتاه کردن میومد تو وجودم  تاقیچی پیرف روی موها میزد دلم میسوخت😂باز یه عالمه رسیدگی کردم بلند بشه و دوباره همون کارو تکرار کردم😂تا الان که یادمه سه بار اینکارو کردم موهام خیلی بلند بود وخیلیم کوتاه کردم هردفعه پشیمون شدم دفعه آخری پارسال بود  البته که کوتاه کردم خیلی بلند بود اما چون رنگ زده بودم موهام  خیلی خشک و وز شده بود کوتاه کردم تا جای گردنم😢قبلا زود بلند میشد الان  رشد موی من لاکپشتی شده 

بو خودا  هی کخ کوتاه کردن میومد تو وجودم  تاقیچی پیرف روی موها میزد دلم میسوخت😂باز یه عال ...

😂😂من ۸ ساله کوتاه نکردم الان همش رنگ مو میا جلو چشم فک میکنم با رنگ قراره انجیلیا جولی بشم

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️