2737
2734
عنوان

عروسی دعوتتون کنم یا زوده

167 بازدید | 25 پست

با رلم بعد ۳ سال سر اخلاق بهم زدیم حالا دوباره چند وقته بهم پیام میده امشبم یهویی پیام داد+الان میذارم 

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐

من لباس چی بپوشم؟🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممد نمکی خودتی؟

نه من پلاستیکیم

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2740
تومون باباتو🤣بزار ببینیم میگیره بعد 

من نمیدونم من واسه عروسی اومدم تو این تاپیک پس باید بگیره😆

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
نه من پلاستیکیم

عه پس اشتباه شده. الهی خوشبخت بشی عزیزم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
منکه اون لباس قرمزه رو میپوشم

اره خیلی تو تنت قشنگ بود

[QUOTE=336531487]من نمیدونم من واسه عروسی اومدم تو این تاپیک پس باید بگیره😆[/QUOTE واقعا چی بپوشیم ...

دیدی وقتی یه مناسبتی پیش بیاد انگار لباساتم همراهش غیب میشن تا اون مناسبته بگذره🤣🥲

من که اون لباس مجلسی شاینمو میپوشم که دنباله داره(الان اسی اسممو از جزو مهمونا خط میزنه🤣🤣)

2706