2737
2739
اگه پزشکی دندون دارو میخوای نه کافی نیست تو دوماه صفر باشی واقعا نمیشه مگر با سهمیه  اما پیرا ...

پیرا میخام شهر دورم مشکلی نیست 

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیرا میخام شهر دورم مشکلی نیست 

میشه اورد اما خیلی باید بخونی بنظرم کلا تمرکزت رو بذار رو درسای دوازدهم که هم نهاییت جمع شه هم بیشتر سوالای کنکور از دوازدهمن

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
میشه اورد اما خیلی باید بخونی بنظرم کلا تمرکزت رو بذار رو درسای دوازدهم که هم نهاییت جمع شه هم بیشتر ...

معدلم 15

میانگین سی ام میخام بزنم 

2731
میشه اورد اما خیلی باید بخونی بنظرم کلا تمرکزت رو بذار رو درسای دوازدهم که هم نهاییت جمع شه هم بیشتر ...

دوازدهم پیش‌نیاز میخاد معدلم 12.66شدم متاسفانه سال آخر کتبی ام ادبیات و زیست و علوم اجتماعی و هویت میخام ترمیم کنم برسم 15

معدلم 15 میانگین سی ام میخام بزنم 

معدلت رو بیار بالاتر 

اخه کنکور شرایطش سخت تر از نهاییاس یچی حساب کتاب میکنی یوقت یچی دیگه میشه 

بعد اخه نهایی رو امسال اکثرا جدی گرفتن مثل پارسال نیس. احتمالا نمره های امسال بیاد بالاتر نسبت ب پارسال

دوازدهم پیش‌نیاز میخاد معدلم 12.66شدم متاسفانه سال آخر کتبی ام ادبیات و زیست و علوم اجتماعی و هویت م ...

فیزیکش ک مستقله اصن کلا فیزیک هر فصلش مستقله

شیمیش یمقدار استوک پیش نیاز میخواد فقط

زیست و ریاضی رو قبول دارم چون اخه ماهیتشون اینه ترکیبین

دوازدهم پیش‌نیاز میخاد معدلم 12.66شدم متاسفانه سال آخر کتبی ام ادبیات و زیست و علوم اجتماعی و هویت م ...

عزیزم اگه تو آموزش مشکلی داری گوگل سرچ کن موسسه آی نو

تدریس رایگان واسه هر سه پایه دارن 

در مورد تستم من یه سایت تو گوگل دیدم اشتراکشو خریدم ۲۹ تومنه برای یه سال پرداخت انلاین دارن ،کارت به کارتم میتونی براشون پول بزنی..

اینجوریه که تو اشتراک میگیری بعد ازمون های تک درس و جمع بندی برات فعال میشه 

ازمونا درس به درسه در اخرم ازمون جمع بندی دارن 

بعد هر ازمون بهت درصد میده و سوالای درست و غلطت با پاسخ نامه همون لحظه میبینی ، ایامی که به کنکور نزدیکه ازمونا ریست میشه و میتونی دوباره ازمون بدی

2740
معدلت رو بیار بالاتر  اخه کنکور شرایطش سخت تر از نهاییاس یچی حساب کتاب میکنی یوقت یچی دیگه میش ...

آخه مثلا من بخام فیزیک بخونم کنکوری خوندنش ی جور دیگس تشریحی ی جور دیگ آدم نمیدونه چیکار کنه مگ میشه شیمی بدون پیش‌نیاز خوند؟ 

بعد هویت و سلامت ضریبشون کمه ترمیم کنی زیاد تاثیر نمیذارن 

ادبیات و زیست و دینی بالاترین ضریبان اینارو ترمیم کن حتما

فیزیکش ک مستقله اصن کلا فیزیک هر فصلش مستقله شیمیش یمقدار استوک پیش نیاز میخواد فقط زیست و ریاضی ر ...

بنظرتون واسه نهایی بخونم دوهفته آخر تست بزنم فقط؟ 

بعد هویت و سلامت ضریبشون کمه ترمیم کنی زیاد تاثیر نمیذارن  ادبیات و زیست و دینی بالاترین ضریبا ...

دینی 18.5شدم 

آخه مثلا من بخام فیزیک بخونم کنکوری خوندنش ی جور دیگس تشریحی ی جور دیگ آدم نمیدونه چیکار کنه مگ میشه ...

نه برا فصل ۱ و ۲ ش ک کنکوری بخونی تشریحی هم از پسش بر میای. اما ۳ و ۴ یذره تو کنکور به حفظیاتش کمتر توجه میشه اما تو نهایی باید حفظیاتشم خوب بخونی ک اون زیاد کاری نداره

شیمی ببین یسری بدیهیات رو لازم داره ولی همه فصلارو لازم نداری برا فصلای ۱۲ ام 

2706