2733
2739

بیست و یک ماهشه .شبا هر دوساعت بیدار میشه.ربطی به شیر و عادت نداره چون شیر شبش رو‌خودش هشت ماهگی قطع کرد و اون موقع دیگه تا صبح بیدار نمیشد.ولی از یکسالگیش هر دوسه ساعت بیدار میشه کاملا سرحال

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو هم باهاش پامیشی میشینی؟؟؟ 

بیدار شد بهش آب و غذا بده 

دوستم خوراکی و نوشابه اینا میداد من مخالف بودم

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2740
خوابش پیوسته نیس مثل پسر من پسر من بیدار میشه تا شیر ندم نمیخوابه 

چند وقتشه؟نه دختر من شیر نمیخوره فقط بیدار میشه میگه بازی

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
تو هم باهاش پامیشی میشینی؟؟؟  بیدار شد بهش آب و غذا بده  دوستم خوراکی و نوشابه اینا م ...

نه اصلا .کنارش دراز میکشم سعی میکنم اروم حرف بزنم بخوابونمش دوباره.هیچی نمیدم فقط اب چون گرسنه نیست .مسواک زده قبل خواب

تو هم باهاش پامیشی میشینی؟؟؟  بیدار شد بهش آب و غذا بده  دوستم خوراکی و نوشابه اینا م ...

معده وسط خواب شروع ب كار كنه ك خوب نيست

ضرر هم داره.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
حتما سیر نمیشه پسرمنم همینطوری بود یکی بهم گفت حتما سیر نمیشه من دگ‌بعداز اون قبل از خواب بهش ی چیزی ...

اصلا اهل خوردن نیست به زور باید سیرش کنم ولی هرجور هست سیرش میکنم میدونم گرسنه نیس

2706