2737
2734

تو تاپیک قبلمم زدم لطفا با تجربه ها بگن جوابشو چی بدم  ی دختر قدبلند هستم با چشمای رنگی و فد ۱۷۳ و وزن ۷۲ سرشونه های خیلی خوبی دارم و کلا هیکلم بد نیس مثل همه مزدم یه ایراد هایی دارم مثلا پاهام نسبتا لاغره و هیپ دیپم دارم و باسنم کوچیک نیس بزرگم نیس متوسطه هر کیم منو دیده گفته اندامت خوبه تا حالا کسی بم نگفته باسنت صافه ولی بخدا این مادر شوهرم هر دفعه لباس پوشیدم گفته اصلا باسن نداری باسنت صافه برو باشگاه قرار بود عروسی برم اومدم سه تا لباس مجلسی بلند خیلی خشگل پیش اینا پوشیدم نظر بدن بقران اغراق نمیکنم انقدر خشگلو قدبلند شدم شبیه مدلای ترکیه ای بجا اینکه بیاد بگه به به ب عروسم اومد گفت حس میکنم باسنت صافه انقدر تو ذوقم خورد ت. جوابش گفتم بیایید تو نظرات بگم حوصلتون سر نرا

بعد برگشتم گفتم والا هر وی هیکلمو دیده گفته به به عجب هیکلی داری گفت والا به ماهم میگن استایلتون خوبه 

گعتم اولین نفری هستی کع میگس باسنت صافه همه میگن برجستس گفت شاید ما خیلی باسنمون برجستس اندامشونم اینجوزیه که بالا تنه ضعیف دارن پایین تنه خیلی بزرگ پاها و ساق پلی خیلی گنده باسن خیلی پهن گفتم والا مال شما خیلی بزرگه مال من استاندارده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد برگشتم گفتم والا هر وی هیکلمو دیده گفته به به عجب هیکلی داری گفت والا به ماهم میگن استایلتون خوب ...

خخخخ 

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏

دفعه بعد ب مادرشوهرت بگو باسنم داره بزرگ میشه کله خیلیا توش گیر کرده🫢😐چقدررررر بدم نیاد از این ادما

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

اوکیی که دیگه چی میخوان؟! بعدم مگه نظر مادر شوهر مهمه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

عزیزم پشت کن اینجوری باسن دیده نمیشه🤐

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

هیکلت خوبه ولی چشمای رنگیت رو ندیدم عزیزم ،مشکی یا قهوه ای تیره س...به هر حال هیکل خوبی داری هر کی گفته بگو اونی که باسنم رو باید بپسنده پسندیده هر کی ناراحته و ایراد میگیره به نظرم از حسادتشه.

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706