2733
2739
عنوان

میخوان بیان تحقیق خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 54 پست
اره بابا =| من مورد داشتم تا یه هفته تو محل شبانه روز کشیک میداد  همسایه ها گزارششو دادن ب پل ...

وای یاخدا اون دیگه خیلی بیکار و البته حساس بوده😐😂🤦‍♀️

حالا شوهرته؟؟؟

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
واسه من اومده بودن از همسایه ها پرسیده بودن  یکیشون گفته بود مگه قدیمه ک همسایه ها همدیگرو بشن ...

چه خوب گفته کاش یکییم به اینا بگه😐😂

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من اومده بودن از همسایه ها پرسیده بودن  یکیشون گفته بود مگه قدیمه ک همسایه ها همدیگرو بشن ...

یه سوال بعد ناراحت نشدین که اومدن تحقیق ؟خب شمارو میشناختن که اومدن خواستگاریتون دیگه

2728
یه سوال بعد ناراحت نشدین که اومدن تحقیق ؟خب شمارو میشناختن که اومدن خواستگاریتون دیگه

مثلا میخوان خانواده رو بشناسن

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
2740

نه شناخت نداشتن 

یه واسطه معرفی کرده بود 

و به اون واسطه هم یه واسطه دیگه منو معرفی کرده بود. 

البته اون‌موقع به من نگفتن 

بعده ازدواج یه روز شوهرم از دهنش در رفت گفت فلانی اومده تحقیق، ولی کسی تورو نمیشناخته 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
خب باید اطلاعاتشون کامل باشه بعد برن خواستگاری نه اینکه اول برن بعد برن از همسایه هاشون بپرسن 

خب اسی میگه طرف عشقشه ..

بهش خبر دادن که میخوان بیان ..😁

روالش اینطوریه ک خانواده پسر یا خانواده دخترو میشناسه یا میره تحقیق 

اوکی ک بود میره خواستگاریش 

بعدم خانواده دختر واسه تحقیقات اقدام میکنن

نههه باباااا ردش کردممم😑😑😑😑

وای خیلی کار خوبی کردی یه لحظه گفتم نکنه این عتیقه شوهرته الان😐😐🤣🤦‍♀️

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
خب اسی میگه طرف عشقشه .. بهش خبر دادن که میخوان بیان ..😁 روالش اینطوریه ک خانواده پسر یا خانواده ...

من از استارتر سوال نکردم از یه خانم دیگه پرسیدم ، چون تا حالا نشنیده بودم برام عجیب بود خب اینکه راجع به داماد تحقیق کنن بحثش فرق داره تا راجع به عروس میخواستم ببینم رسمه خاصیه یا نه

وای خیلی کار خوبی کردی یه لحظه گفتم نکنه این عتیقه شوهرته الان😐😐🤣🤦‍♀️

باورت نمیشه از سرکارش ی هفته مرخصی گرفته بود 

شبانه روز سر کوچه ...

بعد منم کل اونهفته سرما خورده بودم مونده بودم خونه 

اصن خیلی عجیب بود 😂😂😂😂😂😂

بعدا ک فهمیدم گفتم کاش حدااقل ی بار میرفتم بیرون لو میرف میخندیدیم حیف شد 

من از استارتر سوال نکردم از یه خانم دیگه پرسیدم ، چون تا حالا نشنیده بودم برام عجیب بود خب اینکه راج ...

اره عزیزم معمولا قبل از اقدام میرن تحقیق میکنن.مگه اینکه بشناسن

2706