2737
2739
عنوان

شوهرم بهم پیام داده که مهریمو ببخشم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5261 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غلط کرده مردک بی عرضه بگو آخه سگ به تو زن میده

مهریتو نبخشیا بگو اگه میتونی با بچت برو خواستگاری عشقت ببینم قبولت میکنه

یعنی هرچی کار کردی چیز میز خریدی زدی بنام این عنتر؟

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

مهریه رو ببخشی؟!

ببین بچه از هفت سالگی خودش انتخاب می‌کنه با کی زندگی کنه 

خودش هم انتخاب نکنه بخواد بره زن بگیره زنش نمی‌ذاره بچه رو ببره پس از بابت بچه نگران نباش 

اصلا و ابدا از حق و حقوقت نگذر

هرچی که هست رو ببر اگه اشتباه نکردی بزنی به اسم اون 

برای طلاق هم تو بگو من طلاق نمی‌خوام چون مجبوره کامل مهریه رو بده بدون قسط بندی وقتی طلاق میخواد اون 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین گل من در قدم اول 

بچهرو بده بهش اگه بچه ات بالای هفت ساله و از دادگاه حکم ملاقات اخر هفته ها رو بخواه

شک نکن زن جدیدش فقط در صورتی اونو میخاد ک پول داشته باشه و بچه رو مجبور میشه بهت برگردونه چون زنش تحمل نخاهد کرد

2738

حالا چرا بايد مهريه ات رو ببخشي؟

اعتقاد داره پير شدي ؟! اوكي از خونه بابات كه پير نبودي تو خونه اون پير شدي بايد بابت پير شدنت مزد و مواجب بده چون از شما خوب مراقبت نكرده و باعث پيري زودرست شده مهريه رو بايد دو برابر بده و در مقابل ديگران هم جوابگو باشه كه چه كرده كه اين بلا سرت اومده

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

وای خدا چقدررررر پروووووعه 

نمیخوام باور کنم که واقعیههه🫨🫨🫨🫨🫨تاحالا ادم به این بی چشم و رویی ندیده بودم

لایک نکن دوست عزیز.                                              ✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

سخت کار کردی که یه خط روی پیشونیش نیوفته؟؟

چرا همچین کاری کردی خب وقتی خودت اول از همه ظرافت و لطافتت رو زیر پا گذاشتی توقع داری اون نذاره؟

الان میخواد با مال و اموالت زن بگیره؟یعنی هرچی خریدی زدی به اسمش؟هرچی پول دراوردی ریختی تو حسابش؟

شما خودت به خودت ظلم کردی عزیزدلم الانم وکیل بگیر هرچی که با زحمت خودت خریدی رو بگیر و برو زندگیتو بساز

چرا اینجوری کردی با خودت؟ منظورت خانه داریه یا بیرونم شاغل بودی؟

نه شاغل بودم

تو دوتا شرکت با ساعت کاری متفاوت کار میکردم

از اونور تدریس تو آموزشگاه و اینجوری بود که گاهی ۱۲ شب یا دیرتر برمیگشتم خونه

شوهرم بیکاره

2706