2733
2734

من ۴۰ سالمه،حدود یکساله همش بیمارم ،خسته شدم،ضعف و بیحالی شدید،قلب اریتمیک،جدیدا فشارم‌نوسان پیدا کرده،سرگیجه و سبکی سر پیدا کردم اصلا ی روز خوش ندارم،همش دراز کشم ساداب نیستم دیگه،،،می ترسم سکته مغزی یا قلبی کنم انواع دکترای قلب رفتم گفتن چیزیت نیست ولی من احساس ناراحتی دارم تو قلبم ،و انگار ک قلبم قدرت و توانشو از دست داده حدیدا هم ک سبکی سر و سرگیجه بهم اضاف شده میگن سندرم منییر داری،،،یا فشارم ۸ هست یا ۱۷ دارو میخورم

دکترا ک متوجه نمیشن چمه میگن اعصابت ضعیف شده😑من ادم استرسی و مضطربی هستم ولی ایا تمام این حالتام این بیحالیو ضعف داعمم مال اعصابه امکان داره؟

از اعصابه عزیزم 

من چندسال پیش همه موارد رو داشتم بغییر از مشکل فشار

طول کشید تا ازون حالت در اومدم خیلی سخت بود 

همش قلبم ناارام بود حمله بهم دست میداد 

سرگیجه سبکی سر داشتم هم دراز کش بودم 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کبد چرب هم ادم رو بیحال و کسل و بی حوصله میکنه

و‌حتما موارد دبگه هم میتونه اینکار رو کنه

یه طب سنتی هم برید مزاج شناسی کنید و نظرشون رو بدونید

گاهی یه درمان ساده تو طب سنتی ازین رو به اون رو میکنه ادم رو

از خداوند سلامتی رو براتون ارزو میکنم

2728
از اعصابه عزیزم  من چندسال پیش همه موارد رو داشتم بغییر از مشکل فشار طول کشید تا ازون حالت در ...

بله دقیقا همین طورم چ کار کردین بهترشدین،کار خاصی کردین قرص خاصی خوردین

بله دقیقا همین طورم چ کار کردین بهترشدین،کار خاصی کردین قرص خاصی خوردین

من قرص پرانول یه قرص دیگه اسمش فک کنم کلردیاز پوکساید بود مصرف میکردم، بعد ب مرور شرایطمو عوض کردم حالم رفته رفته بهتر شد

خودت بیشتر میتونی ب خودت کمک کنی تا قرص دارو 

من یه شرایط بدی داشتم اون زمان 

ک باعث حال بدم اون شرایطه بود 

اونو از خودم دور کردم ب مرور هرچی گذشت بهتر شدم 

امپول نوروبیون هم استفاده میکردم واسه اعصاب و بی حالی و کم خونی خیلی خوبه 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

قم برید پیش آل اسحاق

ادرسش میدان پلیس خ شهید آل اسحاق

فکر میکنم به مجموعه ی طب سنتیشون میگن بوعلی

تهران خیراندیش هست ولی فک کنم نوبت گیری و … سخت باشه و ادرس و تلفن هم از نت بگیرید من ندارم

اهواز نمیدونم

2738