2737
2739

مثلا رفتار یا حرف درستی نزنن آخه اونا گلایه میکنن به شوهرم بعضی اوقات میگم مثلارفتار بد رو بدونه خوبه یا نه

نه براشون مدال در نظر بگیر 😑

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

وقتی عقد کردیم رفتارای خانواده همسرم خیلی اذیتم میکرد و متاسفانه من اهل حرف زدم نبودم یک بار که خیلللی ناراحت بودم مطرح کردم البته نه به صورت گله خیلی عادی 

و جواب همسرم این بود که خودت حل کن و من و وارد خاله زنک بازی نکن

و منم به حرفش گوش کردم

گذشت تا اینکه متوجه شدم مادر همسرم دقیقا برعکس منه و اتفقات پیش اومده رو برای همسرم تعریف میکنه به نفع خودش!!! و همسرم من و مقصر میدونست

و اینجا بود که فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم

من باید اول از همه برای همسرم بگم نه مادرش

کاربر خیلی قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه هر وقت میگن بیشتر باعث دعوای منو نامزدم میشه . چون اول اینکه اصلا قبولرنمیکنه . و بعد هم اینکه همش میگه تو منو ببین خانوادمو چیکار داری اگه من کاره بدی کردم بیا و بهم بگو . میگه من نمتونم کسیو تغییر بدم .و تهشم دعوامون میشه برای همین اگه رفتار بدی باهام بکنن یا اصلا اهمیت نمیدم یا جوابشونو میدم خودم

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2731